Altın Tek Taş Yüzük

Altın tektaş yüzük satın alırken tercih edebileceğiniz en zarif, şık ve kaliteli modeller, Myra Gold ayrıcalığı ve güvencesi ile beğeninize sunuluyor.

Tektaş yüzük modelleri arasında seçim yapmak oldukça dikkat isteyen, ince bir iştir. Yalnızca evlilik teklifi esnasında değil, Sevgililer Günü'nde veya yıl dönümleri gibi özel günlerde de armağan edebileceğiniz tek taş parçalar, bir kadın için eşinden alabileceği en özel hediyeler arasında yer alır. Yüzlerce modelin arasında en özel yüzüğün seçimi her çift için oldukça önemli bir andır.

Sektörünün en güvenilir markalarından biri olan, altın üreticisi Myra Gold, altın takı arayışında olanlar için ideal bir koleksiyonu beğeninize sunuyor. Bu koleksiyonun içerisinde farklı tarzlarda altın takılar bulabileceğiniz gibi, evlenme teklifi gibi özel anlarınız için de tek taş yüzük seçiminde kararınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Çeşit çeşit modeller, farklı altın türleri ve değişik taş cinslerine sahip ürünler arasında aradığınız en uygun parçayı bulmanız oldukça kolay hale geliyor. Markanın tek taş modelleri arasında beyaz altından kırmızı altına, Swarovski taşlı modellerden beyaz taşlı narin parçalara pek çok farklı ürünü bulabilirsiniz.

Myra Gold’un sunmuş olduğu tek taş yüzük fiyatları ise her bütçeye uygun teklifler içeriyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerinize özel kredi kartı ile ödemelerinizde peşin fiyatına 4 taksit fırsatı ile altın tek taş yüzük modelleri kategorisi, hayal ettiğiniz hediyeye kavuşmanızı sağlıyor. Bütçenizi sarsmadan ve zevklerinizden vazgeçmeden hayatınızdaki en özel an için beğendiğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...

Altın Tek Taş Yüzük

330,00t
470,00t
Altın Tek Taş Yüzük Tek taş yüzük şıklığı ve zarafeti eşsiz bir mücevher silüetine dönüştürüyor. Altın tektaş yüzük modelleri MyraGold güvencesiyle beğeninize sunuluyor.