22 Ayar Altın Bileklik Kelepçe

Kelepçe dizaynı kullanılarak estetik ve şık bir görünüm kazandırılmış olan tüm 22 ayar altın bileklikleri bu kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.

İki ya da üç sıra şeklinde hazırlanmış olan 22 ayar altın bileklik kelepçe modelleri arasında Swarovski ve zirkon taşlarla süslenmiş olan tasarımları da görebilirsiniz. Kıymetli taşlarla ışıltılı bir duruş kazandırılan modellerde yuvarlak ya da oval taş kesimi kullanılıyor.

Bileklerde şık ve estetik bir duruş sergileyen altın kelepçe bileklik modelleri nişan, söz ya da düğün gibi özel günler için de ideal bir hediye seçeneği olabiliyor. Klasik stili yansıtan siyah, beyaz ve renkli taşlarla süslenmiş tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Klasik stilin yanı sıra Osmanlı esintileri taşıyan modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Son dönemin trendi olan tuğra baskılı bileklik tasarımları da kategoride mevcut.

3D güvenlik sistemi bulunan sitemizden tüm alışverişlerinizi güvenle yapabilir, zengin model yelpazesi arasından dilediğiniz 22 ayar altın bileklik kelepçe modelini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz.

22 Ayar takı modellerinde siparişlerinde iade ve iptal seçenekleri bulunmamaktadır. Sadece üretim kusuru olan durumlarda ürünün yenisiyle değişimi yapılmaktadır.
Kapat Devamını Oku...
22 Ayar Altın Bileklik Kelepçe 22 Ayar altın bileklik kelepçe modelleri ve hasır örme bileklikler her bütçeye uygun fiyatları ve her bileğe uygun tasarımı ile Myra Gold'da. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık 22 Ayar altın bileklik kelepçe modelleri ve hasır örme bileklikler her bütçeye uygun fiyatları ve her bileğe uygun tasarımı ile Myra Gold'da. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!