22 Ayar Altın Takı Modelleri

Şık detaylarla tasarlanan bilezik, bileklik ve küpe gibi 22 ayar altın takı modellerini kolaylıkla inceleyebilmeniz için tek bir kategoride topladık.

Kusursuz bir işçilikle dizayn edilmiş olan 22 ayar altın takı modelleri arasında beyaz, siyah ve renkli taşlarla süslenmiş olan tasarımlar da yer alıyor. Kelepçe ve kaburga bilezik modelleri, ince işlemelerle şık bir görünüm kazandırılmış olan küpe modelleri de kategorimiz içerisinde bulunuyor.

Trabzon hasır setler ve Trabzon hasır bileklikler de klasik aksesuarları sevenlere hitap ediyor. Farklı tasarımları kullanmayı sevenler için ise Swarovski, zirkon, zirkon zümrüt ve zirkon yakut taşlarla süslenmiş tasarımlar ideal bir hediye seçeneği olabiliyor.

Osmanlı figürlerinden esinlenilerek dizayn edilen tasarımlar son dönemin trend 22 ayar altın takı modelleri arasında yer alıyor. Otantik stilde dizayn edilmiş tasarımları da yine kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz.

Estetik duruşuyla ön plana çıkan tüm 22 ayar altın takı tasarımları modelleri içerisinden beğendiğiniz tasarımları Myra Gold güvencesiyle satın alabilirsiniz.

22 Ayar takı modellerinde siparişlerinde iade ve iptal seçenekleri bulunmamaktadır. Sadece üretim kusuru olan durumlarda ürünün yenisiyle değişimi yapılmaktadır.
Kapat Devamını Oku...
22 Ayar Altın Takı Modelleri Kusursuz bir işçilikle hazırlanan 22 ayar altın fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, Myra Gold'un avantajlar dünyasıyla hemen şimdi tanışın!