indirim-banner-75-150yoncakolye-banner-1indirim-banner-ilkalisveris

22 Ayar Trabzon Hasır Bileklik

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Trabzon hasır bileklik modellerini kategori içerisinde inceleyebilir, beğendiğiniz modellerin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

Sade bir duruş sergileyen Trabzon hasır bileklik modellerine alternatif olarak beyaz, siyah ya da renkli taşlarla süslenerek çok daha estetik bir duruş kazandırılmış olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Tasarımlar arasında kemer görünümü kazandırılmış olan şık modeller de yer alıyor.

Kategorimiz içerisinde zirkon, zirkon zümrüt ve zirkon yakut taşlarla süslenmiş birbirinden şık modeller bulunuyor. Değerli taşlar kullanılarak tasarlanan modellerde yuvarlak ve oval kesim seçenekleri de sunuluyor.

Çiçek ya da Osmanlı tuğrası gibi farklı figürler kullanılarak hareketli bir duruş kazandırılmış olan Trabzon hasır bileklik tasarımları özel günlerde hediye etmeniz için de ideal bir alternatif oluyor.

3D güvenlik sistemine sahip olan sitemiz üzerinden siparişlerinizi kolayca verebilir, ödemenizi güvenle gerçekleştirebilir ve Myra Gold avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.

22 Ayar takı modellerinde siparişlerinde iade ve iptal seçenekleri bulunmamaktadır. Sadece üretim kusuru olan durumlarda ürünün yenisiyle değişimi yapılmaktadır.
Kapat Devamını Oku...