22 Ayar Trabzon Hasır Setler

Modası geçmeyen ve şık dizaynlarıyla kadınların favorisi olan 22 ayar Trabzon hasır setleri farklı tasarımlar ile kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz.

Küpe, yüzük, bileklik ve gerdanlık olmak üzere dört parçadan oluşan 22 ayar Trabzon hasır setlerin yanı sıra sadece gerdanlık ile bileklikten oluşan ikili set modelleri de beğeninize sunuluyor. Tasarımlar arasında beyaz ve renkli taşlarla detaylandırılan modeller de bulunuyor.

Swarovski, zirkon, zirkon zümrüt ve zirkon yakut gibi kıymetli taşlarla süslenerek çok daha dikkat çekici bir görünüm kazandırılmış olan 22 ayar Trabzon hasır setler özel günlerde hediye etmek için de tercih edilebiliyor.

Tüm detayları ile muhteşem bir görünüm kazandırılan Trabzon hasır setler 22 ayar sarı altın kullanılarak hazırlanıyor. Özel günlerde ve şık davetlerde de kullanılabilecek olan tasarımları 3D güvenlik sistemine sahip olan sitemizden kolayca satın alabilirsiniz.

Siz de birbirinden şık tasarımları keyifle inceleyebilir ve Myra Gold avantajlarından faydalanarak alışverişinizi hemen yapabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...