Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Halhal

Her dönem trend olmayı başaran altın halhal modelleri en şık aksesuarlar arasında yer alıyor.

Renk

Beyaz

(19)

Kesim

Özel Seçimler

1 2 İleriStilinize ışıltı ve şıklık kazandıracak olan hal hal modelleri sarı altın ve beyaz altın kullanılarak tasarlanıyor. Kelebek, kalp, yıldız, yusufçuk, sade zincir, dorika toplu gibi en zarif figürler ile detaylandırılarak çok daha şık bir görünüme sahip olan altın halhallar farklı bir hediye alternatifini sizlere sunuyor.

Zirkon, ametist, brown, peridot ve akik taşı kullanılarak hem renkli hem de ışıltılı bir görünüm kazandırılmış olan altın halhal modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Dorissa stilini yansıtan modellerin yanı sıra ipli modeller ve altının eşsiz duruşuyla taçlandırılmış tasarımlar da kategori içerisinde incelenebilir. İki ya da daha fazla farklı figürün tek tasarımda buluştuğu halhallar daha hareketli bir görünüm sunuyor. Spor tasarıma sahip siyah zirkon taşlı altın halhal modelleri dilerseniz kış aylarında bileklik olarak da kullanıma imkan sağlıyor. Her stile uygun tasarımları cazip fiyatlar, kaliteli işçilik ve hızlı alışveriş imkanı ile Myra Gold ‘da!
.

Hediye Önerileri