Altın Ametist Küpe

Göz alıcı bir ihtişama sahip olan ametist taşı, estetik dizaynlar eşliğinde birbirinden şık küpe modellerini süslüyor. Işıltılı görünümüyle beğeni kazanan altın ametist küpe modellerini hem kendiniz hem de sevdiklerinize hediye etmek için inceleyebilirsiniz.

Ametist taşının yanı sıra zirkon taşı kullanılarak da süslenmiş olan küpeler arasında hem renkli taşların hem de beyaz taşların kullanıldığı onlarca seçenek bulunuyor. Yuvarlak kesimiyle yumuşak ve zarif bir duruş sergileyen taşlar; klasik ya da modern tasarımlarla ön plana çıkarılıyor.

Tasarımlar arasında beyaz, sarı ve kırmızı altın kullanılarak hazırlanmış olan altın ametist küpe modelleri de yer alıyor. Su damlasından top figürüne, çiçekten geometrik şekillere kadar pek çok farklı model ametist taşının muhteşem duruşu ile görenleri cezbediyor.

Akıllı menümüzü kullanarak küpe modellerinde kullanılan taşın rengini, cinsini ve kesimini belirleyebilir; bir fiyat aralığı oluşturarak bütçeniz için uygun modelleri görüntüleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz soruları müşteri temsilcilerimize canlı destek sistemimiz üzerinden iletebilir ve beğendiğiniz modelleri Myra Gold güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Ametist Küpe Ametist küpe koleksiyonunda klasik ve modern tasarımlar bir arada. Göz alıcı ametist taşlı küpe modellerini inceleyebilir dilediğinizi hemen alabilirsiniz