Altın Ametist Taşlı Yüzük

Ametist taşlarının zarif tasarımlarla buluştuğu yüzük modellerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Altının estetik ve şık duruşu eşliğinde dizayn edilen altın ametist taşlı yüzük modelleri ışıltılı görünümü ile zarafetinizi taçlandıracak.

Kusursuz bir işçilik ile üretilen ametist taşlı yüzükler, sevgiyi ve aşkı anlatmanın yollarından biri. Bazı kültürlerde mor yakut olarak bilinen ametist taşı “aşk taşı” olarak kabul ediliyor. İdeal bir hediye seçeneği olan pozitif enerji yaydığına inanılan bu kıymetli taş estetik dizaynlar ile çok daha göz alıcı bir görünüme kavuşuyor.

Kategori içerisinde koyu mor renkli ametistin yanı sıra açık renkli taşların kullanıldığı modeller de yer alıyor. Damla, daire, asimetrik ya da oval kesim taşların kullanıldığı tüm tasarımları kolayca inceleyebilirsiniz.

Sarı, kırmızı ve beyaz altın kullanılan modellerin yanı sıra iki ya da üç farklı altın renginin bir arada kullanıldığı tasarımlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Farklı renklerin de kullanıldığı çok renkli yüzük modelleri ile ihtişamınızı taçlandırabilirsiniz.

Altın ametist taşlı yüzük modelleri arasından dilediğiniz modeli Myra Gold güvencesi ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Ametist Taşlı Yüzük Ametist yüzük koleksiyonunda koyu ve açık mor renk taşlı çeşitleri bulabilirsiniz. Işıltısıyla göz alan mor taşlı yüzük modelleri için hemen tıklayın.