Altın Bebek İğneleri

Yeni doğan bebekler için özel olarak dizayn edilmiş olan ve sevimli görünümleriyle ön plana çıkan altın bebek iğnesi modellerini kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.

Sarı altın kullanılarak hazırlanan altın bebek iğneleri arasında nazar boncuğu kullanılan modeller beğeni topluyor. Farklı tasarımların yanı sıra maşallah ve Allah yazılı modelleri de tercih edebilirsiniz.

İsim yazan tasarımlara alternatif olarak kelebek, yıldız ve kalp figürlerinin kullanıldığı modeller oldukça ilgi görüyor. Renkli boncuklar kullanılarak dizayn edilmiş altın bebek iğneleri de sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Zirkon, brown, ametist, inci, opal ve aquamarine gibi kıymetli taşlarla süslenerek daha ışıltılı bir görünüm kazandırılmış olan tasarımlar hediye için ideal bir tercih oluyor. Tasarımlar arasında siyah, beyaz ya da renkli taşlarla bezenmiş modeller de mevcut.

Yakınlarınıza hediye edebileceğiniz altın bebek iğnesi modellerini Myra Gold’un zengin tasarım yelpazesi eşliğinde inceleyebilir, siparişinizi hızlı ve kolay bir şekilde verebilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Bebek İğneleri Bebek iğnesi kategorimizde bebekler için özel dizayn edilmiş sevimli modelleri bulabilirsiniz. Altın bebek iğneleri ve fiyatlarını incelemek tıklayın. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Bebek iğnesi kategorimizde bebekler için özel dizayn edilmiş sevimli modelleri bulabilirsiniz. Altın bebek iğneleri ve fiyatlarını incelemek tıklayın. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!