x

altin-bestas-yuzuk-genel.jpg (58 KB)

Aşkınızın En Özel Simgesi

Myra Gold altın beştaş yüzük modelleri şıklığı ve zarifliği ile hem tek başına sevdiklerinizin parmaklarını süslerken hem de şıklığınızın tamamlayıcısı olarak da kullanılabilirler. Trend yüzük modelleri arasında önde gelen altın beştaş yüzükler,  ister aşkınızın simgesi olarak eşinizin, ister annenize olan sevginiz gibi hayatınızda değer verdiğiniz kadınların parmaklarını süslesin, her bakıldığında sevgiyi ve aşkı hissettiren simgeniz olarak büyüleyici olacaklar. Modelelrimizde çeşitliliğine online olarak ulaşabileceğiniz gibi randevu ile şubelerimize ulaşmanız durumunda hayallerinizdeki altın beştaş yüzüğü birlikte seçmek için sizi bekliyor olacağız.

Kelime anlamı ile “beştaş yüzük", sizin zevkinize göre zengin Myra Gold çeşitlerimiz arasından seçebileceğiniz formda ve karattaki beş adet pırlanta taşın yan yana dizilmesi ile oluşmuş pırlanta yüzük modelidir. Beştaş yüzük modellerimizin manevi anlamını ise seçimleriniz ile oluşturacak olan sizlersiniz. Yan yana dizilmiş eşsiz güzellikteki beş taşın her biri sevdiklerinize karşı aşk, sevgi, güven, mutluluk, minnet gibi duygularınızın birer ifadesi olarak veya ister nişan, ister özel bir gün armağanı olarak sizin tarafınızdan anlamlandırılarak sonsuza kadar sevdiklerinizin hem parmaklarında hem yüreklerınde yaşarlar.

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
Left Left
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Geniş ürün yelpazemiz ile sevgi bağınızın beşinci yılını kutlamaya, ailenize yeni katılan bebeğinizin minnettarlığını eşinize göstermeye veya anneler gününde annenize karşı hissettiğiniz sonsuz duygularınızdan beşini ifade etmeye vesile olabiliriz. Myra Gold olarak hangi sebeple olursa olsun, altın beştaş yüzük modellerimiz ile mutluluğunuza ortak olduğumuz için müteşekkir olacağız.

Zengin ürün modellerimiz arasından yapacağınız seçim tamamen sizin zevkinize ve kullanacak kişinin kullanım yeri ve tarzına göre değişiklik gösterecektir. Altın beştaş yüzükler; pırlantanın formu, yüksekliği ve büyüklüğü açısından çeşitlidir. Beştaş yüzüğün tektaş yüzük ile kullanılıp kullanılmayacağı ilk kriterdir. Eğer beştaş yüzük, tektaş yüzük ile birlikte kullanılacaksa, her iki yüzüğün formları birbirleri ile uyumlu olmalıdır.

Beştaş yüzükler, hem gece kullanımında şık ve zarif, hem gündüz kullanımında spor ve elegan gözükürler. Sevdiğinizin el ve parmak yapısını ve beştaş yüzüğü sıklıkla ne şekilde kullanacağını ve tabii ki de en önemlisi, zevkini göz önünde bulundurarak yüzük kolleksiyonumuz içinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Beştaş yüzük seçeneklerimiz içinden sevdikleriniz için yapacağınız yüzük seçimlerinde altının kaç ayar olduğu yüzüğünüzün fiyatını da belirleyecektir. Uygun, sertifikalı beştaş yüzük fiyatlarımız hakkında bilgi alarak sevdiklerinizi özel günlerinizi, en özel hediye ile taçlandırarak mutlu edebilmeniz için sizleri bekliyor olacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.