Taş Cinsi
Taş Rengi
Taş Kesimi
Özel Seçimler

Altın Burç Kolye

Burcunuzun simgesini aksesuar olarak kullanmayı seviyorsanız altın burç kolye modellerini inceleyebilirsiniz. Her biri özenle hazırlanan, en kıymetli taşlar ve madenler kullanılarak tasarlanan modeller hem şık hem de estetik bir görünüm sunuyor.

Estetik bir görünüme sahip olan tüm burç kolye modellerinde sarı, beyaz ve kırmızı altın kullanılıyor. Sadece altın kullanılarak hazırlanan burç kolyelerin yanı sıra zirkon taş kullanılarak parlak bir görünüm kazandırılmış olan modeller de yer alıyor.

Taşlarla süslenmiş ve daha ışıltılı bir görünüm kazandırılmış modeller farklı aksesuarlar ile kolayca kombinlenebiliyor. Günlük yaşantınızda da kullanabileceğiniz modeller arasında burç sembollerinin figür yerine çizim şeklinde detaylandırıldığı tasarımlar da yer alıyor.

Modeller hakkında bilgi almak için ihtiyaç duyarsanız müşteri temsilcilerimiz canlı destek sistemimiz üzerinden size yardımcı olabilir. Siz de zengin model seçeneklerini keyifle inceleyebilir, dilediğiniz altın burç kolye modeline Myra Gold garantisi ile sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Burç Kolye Burç kolye modellerinin zengin seçenekleri sayesinde burcunuzun sembolünü en estetik şekilde altın burç kolyeler ile birlikte boynunuzda taşıyabilirsiniz.