Altın Dini Kolyeler

Tasarımında dini motiflerin ve sembollerin kullanıldığı altın dini kolye modelleri hem günlük kullanımda hem de şık kıyafet kombinlerinde tercih edilebiliyor. Üzerinde Allah yazan modellerin yanı sıra dua yazısı bulunan modeller de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Kategori içerisinde haç figürlü modeller de bulunuyor.

Altın dini kolye tasarımlarında beyaz, kırmızı ya da sarı altın kullanılıyor. Zirkon ya da pleksiglas taşlar kullanılarak ışıltılı bir görünüm kazandırılmış olan modelleri kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Beyaz ve renkli taşların yanı sıra nazar boncuğu ile şıklığı taçlandırılmış olan dini kolyeler de modern ve şık duruşları ile ideal bir hediye tercihi oluşturuyor.

Kelime-i Şehadet, İhlas ya da Nas surelerinin yazılı olduğu modeller estetik dizaynları ile büyük beğeni alıyor. Klasik stilin yanı sıra modern stil eşliğinde hazırlanan tasarımları da görüntüleyebilir, altın dini kolye fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yalın görünümden hoşlananlar için özel olarak dizayn edilmiş altın dini kolye tasarımlarının da bulunduğu zengin model seçeneği yelpazesine sahip olan kategorimizi hemen incelemeye başlayabilir, ücretsiz kargo avantajımız eşliğinde alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Dini Kolyeler Dualı kolyeler ve tüm dini kolyeler arasından seçeceğiniz modeller sizi klasik ama tarz bir şıklığa ulaştıracak. Altın dua kolye seçenekleri için Myra Gold