Altın Düğün Setleri

Altın düğün setleri, düğünlerin vazgeçilmez ve en göz alıcı parçaları arasında yer alıyor. En özel günde, gelinin güzelliğine güzellik katacak altın set modellerine Myra Gold güvencesi ve kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

Yıllara dayanan Myra Gold deneyimi altında üretilen ve kullanıcılardan tam not alan altın düğün setleri, beraberinde birçok avantaj ile birlikte geliyor. Eşsiz parçalara ev sahipliği yapan bu setler, renk seçeneklerinden taş cinsine kadar birçok farklı seçenek ile karşılaşmanızı sağlıyor. Tüm bu modeller içerisinde sizin ya da seti hediye edeceğiniz kişinin zevkine en uygun parçayı bulmanız çok daha kolay hale geliyor.

Zirkon, zirkon zümrüt ya da zirkon yakut taşlara sahip altın takı ürünlerinden oluşan setler, beyaz ya da renkli taş modellerinin yanı sıra; sarı, beyaz ve kırmızı altın renk seçenekleriyle de çeşitlilik sunuyor. Çeşit çeşit modeller ve farklı seçenekler sayesinde en uygun modeli bulmanızı kolaylaştıran Myra Gold, seçtiğiniz altın seti en kısa sürede kapınıza kadar getiriyor. Göz kamaştıran düğün setleri, sevdiğiniz kişiye alabileceğiniz en özel ve en çarpıcı hediyelerden biri oluyor.

Küpe, kolye ve bileklikten oluşan üçlü düğün seti modellerinin yanı sıra; yüzük, küpe, kolye ve bileklikten oluşan dörtlü altın setleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Fiyat ve model seçenekleriyle seçim yapmanızı kolaylaştıran modellerden birini hemen satın alarak düğün ya da özel günlerde kullanılacak göz kamaştırıcı bir aksesuar setine sahip olabilirsiniz.

Takı seti siparişlerinde iade ve iptal seçenekleri bulunmamaktadır. Sadece üretim kusuru olan durumlarda ürünün yenisiyle değişimi yapılmaktadır.


Kapat Devamını Oku...
Altın Düğün Setleri Altın düğün setleri birlikteliğinizin bir ömür nişanesi olsun! Tek taş yüzük hediyeli düğün altın setleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Altın düğün setleri birlikteliğinizin bir ömür nişanesi olsun! Tek taş yüzük hediyeli düğün altın setleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!