Altın İnci Kolye

İncinin eşsiz duruşu, estetik aksesuar tasarımları ile buluştuğunda ortaya göz kamaştıran bir görünüm çıkıyor. Kategorimiz içerisinde yer alan altın inci kolye modelleri, incinin en saf halini ve tasarımın en estetik çizgilerini yansıtıyor. Zengin bir model seçeneği ile karşılaşacağınız kategorimizde sarı, beyaz ve kırmızı altın kullanılan tasarımları inceleyebilirsiniz.

Üç farklı altın renginin bir arada kullanıldığı tasarımların da bulunduğu kategorimiz içerisinden sadece kendiniz için değil, yakınlarınız ve sevdikleriniz için de seçim yapabilirsiniz. Tüm kolye modellerinde profesyonel bir tasarım ile inci ön plana çıkarılmıştır.

Ametist, zirkon, onix, yeşim, afat ve daha pek çok kıymetli taş ile detaylandırılan altın inci kolye modelleri, özel günler için de tercih edilebilir. Modeller arasında doğada ender bulunan siyah inci kullanılarak hazırlanmış tasarımlar da yer alıyor.

Renkli aksesuarlardan hoşlananlar için siyah ve beyazın yanı sıra renkli taşlarla süslenmiş tasarımlar arasından dilediğiniz altın inci kolye modelini Myra Gold avantajları ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın İnci Kolye İnci kolye tasarımlarımızı modern ve estetik çizgilerle sizler için hazırladık. İnci kolye modelleri ve siyah inci kolye çeşitleri için hemen tıklayın.