Altın İnci Küpe

Zarafeti, duruşu ve doğallığı ile kıymetli taşlarla rekabette her daim bir adım önde olan inci, birbirinden şık

küpe tasarımları

ile buluşuyor. Doğanın en zarif armağanı olan inci kullanılarak tasarlanan

altın küpe

tasarımları sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye.

Özel günleri daha anlamlı kılan incili altın küpeleri, sevdikleriniz için yıllarca hatırlanacak bir hediye alternatifi olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Beyaz incinin yanı sıra karakteristik bir duruşa sahip olan siyah inci de tasarımlarımızda kullandığımız taşlar arasında yer alıyor. Etkileyici bir görünüme sahip olan tüm tasarımlarımızda incinin zarif duruşunu ön plana çıkardık. Bu sayede altın inci küpeler ile zarafetinizi taçlandırabilirsiniz.

Sarı, beyaz ve kırmızı altın kullanılarak hazırlanan tasarımlar arasında birkaç farklı altın renginin bir arada kullanıldığı modeller de yer alıyor. Ayrıca iki ya da üç sıra inci ile tasarlanan

küpe modelleri

de ürünler arasında ön plana çıkıyor.

Sayfanın sol bölümünde yer alan menüden tasarımlarda kullanılan taş cinsi ve taş rengi seçiminde bulunabilir, Myra Gold güvencesiyle rahatlıkla satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın İnci Küpe İnci küpe modelleri, altın zerafeti ile sizlere Myra Gold farkıyla sunulmaktadır. İnci küpe modelleri ile kendinizi özel hissetmek için hemen tıklayın. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık İnci küpe modelleri, altın zerafeti ile sizlere Myra Gold farkıyla sunulmaktadır. İnci küpe modelleri ile kendinizi özel hissetmek için hemen tıklayın. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!