Altın Kalp Kolye

Zarif bir duruşa sahip olan kolye modelleri kalp figürü ile çok daha estetik bir görünüm kazanıyor. En özel tasarımları sunduğumuz altın kalp kolye kategorimiz içerisinde zarafeti, ışıltısı ve dizaynı ile göz kamaştıran modelleri inceleyebilirsiniz.

Aşkın ve sevginin sembolü olan kalp figürünü ön plana çıkaran tasarımlar arasında zirkon ve onix taşları kullanılarak hazırlanmış modeller de yer alıyor.

Altın kalp kolye modelleri

ile sarı, beyaz ya da kırmızı altın kullanılıyor. İki ya da üç farklı altın renginin bir arada kullanıldığı modeller ve nazar boncuğu ile taçlandırılmış tasarımlar da alternatif modellerimiz arasında yer alıyor.

Değerli taşlarla süslenmiş olan

altın kalpli kolyeler

sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olabilir.

Altın kalp kolye fiyatları

hakkında bilgi alabilmek ya da model seçimi için müşteri temsilcilerimizden de yardım alabilir, dilediğiniz modele Myra Gold güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Kalp Kolye Kalp kolye ile sevdiklerinizin kalbinde unutulmaz bir iz bırakın! Zarafeti ve eşsizliği simgeleyen altın kalp kolye modelleri şık seçeneklerle Myra'da modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Kalp kolye ile sevdiklerinizin kalbinde unutulmaz bir iz bırakın! Zarafeti ve eşsizliği simgeleyen altın kalp kolye modelleri şık seçeneklerle Myra'da Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!