x

altin-kalpli-yuzuk-genel.jpg (55 KB)

Aşkın En Zarif Hali;

Altın Kalpli Yüzük Modelleri

Altının değerli ışıltısı ile sevginin en şık hali, Myra Gold’un ince işçiliğiyle bir araya geldi!

Aşkın sembolü altın kalpli yüzük modelleri, bu sezonda da şıklıktan asla vazgeçmeyen kadınların vazgeçilmez tercihi olarak yerini alıyor.

Altın kalpli yüzüklerimizi, stilinizi en zarif şekilde tamamlayabilmeniz için özenle ve sevgiyle tasarlıyor, sizlerin rafine zevkine sunuyoruz.

Yeni dönemin moda trendlerini de dikkate alarak, kalp figürünü incelikle işlediğimiz yüzüklerimizle her yaşa ve her tarza hitap ediyoruz.

Bu özel ve güzel şıklığa sahip olmaya hazır olun!

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
Left Left
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Altın Gibi Özel Bir Zevki Olanların Tercihi

Kalp figürü aklımıza geldiğinde, hepimizin içinde güzel duygular uyanıyor. Biz de bu güzel duygulardan yola çıkıyor, her yaştan ve her stilden kadının parmaklarını altın kalpli yüzük modellerimizin ışıltısıyla süslüyoruz.

Taşlı, sıralı, dorika ve sonsuzluk figürüyle bir bütün halinde tasarlanan, birbirinden farklı formlara sahip kalpli yüzüklerimizle, hem gece hem de gündüz kombinlerinize hitap ediyoruz.

En renkli halinizi takılarınızla yansıtabilin istiyoruz ve altın renginin yanı sıra rose rengini de yüzük tasarımlarımızda kullanıyoruz.

Sadece parmağınıza taktığınız bir yüzük ile gündüz spor ve casual şıklığınıza, gece ise ışıltılı şıklığınıza kavuşmanızı sağlıyoruz.

 

Kalbinizden Geçen Duyguları Yansıtıyoruz

En özel duygularınızı, en güzel şekilde yansıtabilmeniz için, sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz o an yanınızda oluyoruz. Sevgili olmak için attığınız ilk adımda, evliliğinizin yıldönümü kutlamalarında, doğum günlerinde ve daha birçok özel günde, sevginizi anlatan en anlamlı hediye seçenekleri arasında altın kalpli yüzüklerimizle ilk sıralarda yer alıyoruz.

Kimi zaman da kalp desenli yüzüklerimizi sadece size özel olarak sunuyor; kendinizi ne kadar sevdiğinizi ve bunun ne kadar muhteşem bir duygu olduğunu hatırlamanıza yardımcı oluyoruz.

Tek bir yüzükle bu kadar güzel anlar yaşanabildiğini sizler sayesinde tecrübe ediyor, bu mutluluğu her daim sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

 

Altın Kalpli Yüzük Modelleri

Myra Gold Farkıyla, Bir Tık Uzağınızda!

 

Mağaza vitrinlerimizi süslediğimiz tüm özel tasarımlarımızı, web sitemize de taşıyor; sizlerin istediği her an hem ürünlerimizi inceleyebilmenize hem de satın alabilmenize yardımcı oluyoruz. Kaliteli, güvenilir ve şık bir alışveriş deneyimi imkanını günün her saati online platform üzerinden sizlere sunuyoruz. Modası geçmeyen klasik modellerimizden, en trend ürünlerimize kadar birçok farklı koleksiyonla sizleri web sitemizde karşılıyoruz.

Sizlere en iyi hizmeti sunma politikamızı, fiyatlarımıza da yansıtıyoruz. Ürünlerimizi, gramı ve modeline göre her bütçeye uygun şekilde tasarlıyoruz. Altın kalpli yüzük fiyatlarımızla, herkesin bu şıklığa kavuşma mutluluğuna ortak oluyoruz.

 

Siz de şıklığınızla kalpleri fethetmeye hazırsanız, Myra Gold takı sepetinizi en özel tasarımlarla doldurmaya başlayabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.