Altın Kar Tanesi Kolye

Doğada her biri birbirinden farklı yapıda olan kar taneleri şık aksesuarlara dönüşüyor. Eşsiz ve özel olmayı simgeleyen kar tanesi kolye modelleri özel günler için harika bir hediye alternatifi sunuyor. Kategorimiz içerisinde sarı, beyaz ve kırmızı altının tek başına ya da bir arada kullanıldığı modelleri inceleyebilirsiniz.

Zirkon, pırlanta, firuze, safir, yakut ve daha pek çok kıymetli taş kullanılarak tasarlanan kolye modelleri her stile uyum sağlıyor. Siyah, beyaz ve renkli taşların kullanıldığı altın kar tanesi kolye modelleri ise şık görünümleri ve altının ışıltılı duruşu ile estetik bir görünüm sergiliyor.

Tasarımlarda kullanılan taşlar yuvarlak, markiz, damla, kalp ve yıldız kesimlere sahip olabiliyor. Yalın ve zarif bir duruş sergileyen kar tanesi kolye tasarımları da alternatifleriniz arasında bulunuyor.

Model seçiminde kararsız kalırsanız ya da tasarımlar hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz canlı destek sistemimiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Dilediğiniz altın kar tanesi kolye modeline Myra Gold avantajları ile sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Kar Tanesi Kolye Kartanesi kolye aşk bulutundan dökülen masumiyet zerreleriyle boynunuzu süslesin! Aşkın ritmini yansıtan altın kartanesi kolye modelleri Myra Gold'da