Altın Kelebek Kolye

Her dönemde trend olmayı başaran kelebek figürü, altının şık görünümü ile buluştuğunda çok daha şık bir görünüme kavuşuyor. Kategorimiz içerisinde en güzel altın kelebek kolye modellerini inceleyebilir, kıymetli taşlarla süslenmiş estetik tasarımları görebilirsiniz.

Sade ve zarif bir görünüme sahip olan altın kelebek kolye tasarımlarının yanı sıra zirkon, inci, Swarovski ve pleksiglas taşlarla süslenmiş modelleri de tercih edebilirsiniz.

Geniş bir model yelpazesine sahip olan kategorimiz içerisinde siyah, beyaz ve renkli taşlarla bezenmiş altın kelebek kolyeler de yer alıyor. Nazar boncuğu ile hareketlendirilmiş olan tasarımlar da büyük ilgi görüyor.

Filtreleme alanını kullanarak sarı, kırmızı ve beyaz altın seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel koleksiyonları inceleyebilir, tasarımda kullanılan taşın cinsini, rengini ve maden rengini de seçebilirsiniz.

Birkaç farklı rengin bir arada kullanıldığı modeller arasında seçim yapmakta zorlanmanız halinde canlı destek sistemi üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz altın kelebek kolye modeline Myra Gold avantajları ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Kelebek Kolye Kelebek kolye modeli altının parlak görünümüyle buluştuğunda tarzınıza renk katacak. Myra Gold'un en özel kelebek altın kolye seçenekleri için hemen tıkla.