2 urune sepette yuzde on indirimÜye Ol Banner

Altın Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Birbirinden farklı detaylar ve ince altın işçiliğiyle tasarlanan nazar kolye modelleri, Myra Gold’un seçkin tasarımları arasında yerini alıyor.

Bizler için manevi anlamlar barındıran nazar boncuklu kolyeler genellikle 14 ayar altın kullanılarak, beyaz zirkon, safir zirkon, sitrin kuvarsı ve firuze taşlarıyla süslenerek tasarlanıyor. En çok tercih edilen modellerin başında nazar boncuklu altın şans kolyeleri geliyor.

Bununla birlikte oldukça yoğun ilgi gören yıldız ve damla figüründe olan nazar boncuklu kolye tasarımların yanı sıra göz şeklinde olan altın kolyelerin hiç eskimeyen modası da tercih sırasında dikkat etmeniz gerekenler arasında yerini alıyor.

Kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye etmek amacıyla en şık altın işlemelerinin kullanıldığı tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Ortalama 2-4 gram altın kullanılarak yuvarlak kesim zirkon taşlarla oldukça etkileyici hale gelen nazar boncuklu altın kolye modellerini kategorimizden inceleyebilir, Myra Gold güvencesi ve avantajlı fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...