Altın Nazar Kolye

Birbirinden farklı detaylar ve ince altın işçiliğiyle tasarlanan

nazar boncuklu kolye modelleri

, Myra Gold’un seçkin tasarımları arasında yerini alıyor.

Bizler için manevi anlamlar barındıran

nazar boncuklu kolyeler

genellikle 14 ayar altın kullanılarak, beyaz zirkon, safir zirkon, sitrin kuvarsı ve firuze taşlarıyla süslenerek tasarlanıyor. En çok tercih edilen modellerin başında

nazar boncuklu altın şans kolyeleri

geliyor.

Bununla birlikte oldukça yoğun ilgi gören yıldız ve damla figüründe olan nazar boncuklu tasarımların yanı sıra göz şeklinde olan altın kolyelerin hiç eskimeyen modası da tercih sırasında dikkat etmeniz gerekenler arasında yerini alıyor.

Kendiniz için ya da sevdiklerinize hediye etmek amacıyla en şık altın işlemelerinin kullanıldığı tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Ortalama 2-4 gram altın kullanılarak yuvarlak kesim zirkon taşlarla oldukça etkileyici hale gelen nazar boncuklu kolye modellerini kategorimizden inceleyebilir, Myra Gold güvencesi ve avantajlı fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Nazar Kolye Nazar boncuklu kolye ürünlerimize internet sitemizden göz atabilir ve en beğendiğiniz nazar boncuklu altın kolye modellerini satın alabilirsiniz. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Nazar boncuklu kolye ürünlerimize internet sitemizden göz atabilir ve en beğendiğiniz nazar boncuklu altın kolye modellerini satın alabilirsiniz. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!