Altın Nazar Küpe

Olumsuz enerjiye karşı koruduğu düşünülen nazar boncuğu, aksesuar detaylarının vazgeçilmez figürleri arasında yer alıyor. Özellikle küpe modellerinde kullanılan figür, estetik görünümü ile kadınların beğenisi kazanıyor. Hem kendiniz hem de sevdiklerinize hediye etmek için altın nazar küpe tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Beyaz, sarı ve kırmızı altın kullanılarak dizayn edilen modeller içerisinde iki ya da üç nazar boncuğunun aynı tasarımda buluştuğu modeller de bulunuyor. Zarif bir zincir eşliğinde hazırlanan altın nazar küpe modelleri, modern duruşlarıyla her giyim stiline uyum sağlayabiliyor.

Kategorimiz içerisinde yer alan her bütçeye uygun nazar boncuklu altın küpe modelleri, etkileyici bir işçilikle hazırlanıyor.

Dilediğiniz altın nazar küpe tasarımlarını kategorimiz içerisinde kolaylıkla bulabilir, ücretsiz kargo imkanı ve Myra Gold güvencesiyle satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Nazar Küpe Nazar boncuklu küpe modellerini sevdiklerinize özel bir hediye olarak sunabilirsiniz. Tüm nazar boncuklu altın küpe modellerini incelemek için tıklayın.