Altın Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli ve taşlı aksesuar

seviyorsanız,

altın renkli taşlı küpe modelleri

için sitemize göz atabilirsiniz. Özel kesimlere sahip renkli taşlarla oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan

altın küpeler

, kullanmaktan keyif alacağınız aksesuarlarınızdan biri olacak. Zirkon, zirkon safir, garnet ve London blue taşların kullanıldığı tasarımları da inceleyebilirsiniz.

Altın renkli taşlı küpe modellerinde yuvarlak, oval ve damla kesim taşlar kullanılıyor. Hayranlık uyandıran renkleri ile dikkat çeken modeller, sarı ya da beyaz altın kullanılarak tasarlanıyor. Modellerimiz arasında özellikle garnet taşlı modeller yoğun ilgi görüyor.

Menümüz içerisinde modelde kullanılan taşın cinsini, kesimini ya da altın rengini seçerek listeleme yapabilir, dilediğiniz modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kategorimizi inceleyerek fiyat aralığı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve Myra Gold şıklığını yaşamak için hemen beğendiğiniz bir modeli avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Renkli Taşlı Yüzükler Renkli taşlı yüzük modelleri doğal taş detaylarının altın ile buluşarak parmağınızı süsleyecek. Renkli taşlı altın yüzükler ve tüm modeller Myra Gold'da modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Renkli taşlı yüzük modelleri doğal taş detaylarının altın ile buluşarak parmağınızı süsleyecek. Renkli taşlı altın yüzükler ve tüm modeller Myra Gold'da Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!