Altın Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli takıları kullanmayı sevenler için altın renkli taşlı yüzükler favori aksesuar alternatifleri arasında yer alıyor. Modern ve şık tasarımlara sahip olan modeller dikkat çeken görünümleri ile beğeni kazanıyor.

Kategorimiz içerisinde zirkon, kök elmas, London blue, blue topaz, aquamarine, ametist ve garnet gibi taşlar ile detaylandırılan altın renkli taşlı yüzük modellerini inceleyebilirsiniz. Zirkon zümrüt, safir, brown ve citrine taşların da kullanıldığı tasarımlar da yine kategorimiz içerisinde yer alıyor.

Tasarımlarına göre oval, yuvarlak ve damla kesimlere sahip olan taşlar, sadece şıklığıyla değil vermiş olduğu enerjiyle de tam not almayı başarıyor. Taş detaylarının yanı sıra tüm modellerde sarı, beyaz ya da kırmızı altın da kullanılıyor.

Doğal taşlarla kusursuz görünümler kazanan altın renkli taşlı yüzük modelleri içerisinden dilediğiniz tasarımı Myra Gold avantajları ve güvencesi ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Renkli Taşlı Yüzükler Renkli taşlı yüzük modelleri doğal taş detaylarının altın ile buluşarak parmağınızı süsleyecek. Renkli taşlı altın yüzükler ve tüm modeller Myra Gold'da