Altın Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli ve taşlı aksesuar seviyorsanız, renkli taşlı altın yüzükler için sitemize göz atabilirsiniz. Özel kesimlere sahip renkli taşlarla oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan altın yüzükler, kullanmaktan keyif alacağınız aksesuarlarınızdan biri olacak.

Zirkon, aquamarine, kök zümrüt, ametist, brown, zirkon safir, garnet ve london blue taşların kullanıldığı tasarımları da inceleyebilirsiniz.

Altın renkli taşlı fantazi yüzük çeşitleri yuvarlak, oval ve damla kesim taşlar ile süsleniyor. Hayranlık uyandıran renkleri ile dikkat çeken modeller, sarı ya da beyaz altın kullanılarak tasarlanıyor.

Modellerimiz arasında özellikle garnet ve ametist taşlı altın yüzükler gibi yüzük modelleri yoğun ilgi görüyor. Menümüz içerisinde modelde kullanılan taşın cinsini, kesimini ya da altın rengini seçerek listeleme yapabilir, dilediğiniz modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kategorimizi inceleyerek fiyat aralığı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve Myra Gold şıklığını yaşamak için hemen beğendiğiniz bir modeli avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Renkli Taşlı Yüzükler Şıklığınızı ışıltıyla tamamlayın! Ametist taşlı altın yüzükler ve diğer seçenekler ile MyraGold'da! Taşlı fantazi yüzük çeşitlerini görmek için tıklayın!