Yüzük Küpe Takımlar

Işıltısıyla göz kamaştıran altın birbirinden şık ve estetik stiller kullanılarak takı setlerine dönüşüyor. Göz kamaştıran tüm altın set takımları kategorimiz içerisinde sizi bekliyor.

Kıymetli taşlarla süslenerek renkli ve ışıltılı bir görünüm kazandırılan modeller; kırmızı, beyaz ve sarı altın kullanılarak hazırlanıyor. Tasarımlar arasında iki farklı altın renginin bir arada kullanıldığı modelleri de görebilirsiniz.

Kolye, yüzük küpe takımları ve bileklik gibi takılardan oluşan setler arasında ikili, üçlü ya da dörtlü tasarımları tercih edebilirsiniz. Yakınlarınıza hediye olarak da seçebileceğiniz zarif altın setler ince detayları ile beğeni topluyor.

Swarovski, zirkon, brown, firuze ve onix gibi kıymetli taşlarla süslenmiş olan dizaynlar aynı zamanda ışıltılı ve renkli bir görünüm de ortaya çıkarıyor. Yuvarlak kesim eşliğinde tasarımlara kazandırılan kıymetli taşlar, setlere farklı bir şıklık kazandırıyor.

Altın set takımı modelleri için sayfamızı Myra Gold avantajları eşliğinde hemen inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Yüzük Küpe Takımlar En şık kolye yüzük küpe takımları için MyraGold! Şıklığınızı altın set takımları ile tamamlayabilirsiniz! Altın set takımları ve fiyatları için tıklayın!