x

sonsuzluk-kolye-genel.jpg (71 KB)

Sonsuz Mücevher Aşkına!

Eğer sevdiğinizi mutlu edecek, çok özel bir hediye arıyorsanız, şu anda doğru yerdesiniz!

Sonsuzluk simgesinin, altının ince işçiliğiyle buluştuğu sonsuzluk kolyeleri, Myra Gold’un eşsiz tasarım dokunuşlarıyla fark yaratıyor. Her anınıza eşlik edebilecek, sonsuz sevginin en şık göstergesi sonsuzluk kolye modelleri, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize toplamanızın en büyük sebebi!

Son zamanların değişmeyen trendleri arasında yer alan, bu zarif ve şık kolyeler aklınızdan ve boynunuzdan hiç çıkmayacak.

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
Left Left
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sonsuz Bir Sevgiyle Tasarlıyoruz

Bir şeye sonsuz bir sevgiyle bağlı olmanın ne kadar güzel ve özel olduğunu biliyoruz. Bu farkındalığımızı tasarımlarımıza taşıyoruz. Altın sonsuzluk kolye modelimizle size sevginin en saf halini yansıtıyoruz.

Uzun ya da kısa olarak tasarlanan kolyelerimizin yanı sıra, sonsuzluk sembolünün yanına eklediğimiz küçük bir nazar boncuğu ya da kalp şeklindeki bir tasarım ile farklı modellerimizi rafine zevkinize sunuyoruz.

Sonsuzluk Detaylı Altın Kolyelere, Sonsuz Seçenekleriyle Myra Gold’da!

Sonsuzluk detaylı kolye modellerimizin üzerindeki değerli taşlara, her yaşa ve her stile uygunluğunu sağlayabilmek adına en canlı renkleri ekliyor, rengarenk tonların içinde en şık halinizi yansıtmanıza yardımcı oluyoruz.

Günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz gibi, en şık elbisenizle de kombinleyebilme şansını sizlere en zarif haliyle sunuyoruz. Takılar arasında vazgeçilmezi “kolye” olanların ilgisini çekebilecek ürünlerimizi, her sezon daha yeni, daha canlı ve daha trend şekilde tasarlıyoruz.

Ufak bir dokunuşun, stilinizde nasıl büyük farklar yaratabileceğini gözler önüne seriyoruz.

Şimdi An Dursun, Şıklığı ve Zarafet Konuşsun

Anda kalmak ve muhteşem anılar yaratmak istediğiniz, o en değerli en romantik zamanlarınızın da şık bir eşlikçisi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Evlilik yıldönümlerinden doğum günlerine, yeni doğumdan küçük bir sürprize kadar en özel anlarda hediye kutularını şık kolye tasarımlarımızla süslüyoruz.

Sonsuzluk detaylı kolyeleri, içinizdeki büyük sevgiyi sembolleştirmek adına; kimi zaman da çocuğunuzla ya da en sevdiğiniz arkadaşınızla birlikte takabilmek sizce de çok tatlı değil mi? İşte tam da bu yüzden Myra Gold olarak eşsiz modeller tasarlıyoruz.

İçinizden Geldiği Anda, Bir Tık Uzağınızda

Tüm ürünlerimizi mağazamızda zevkinize sunmanın yanı sıra, online platformda da sizleri ağırlıyoruz. Web sitemizde yer alan, birbirinden çeşitli ürünlerimizi istediğiniz her an inceleyebilme ve satın alabilme imkanı sunuyoruz.

Aynı zamanda sadece ürüne ulaşabilmenizi sağlamakla kalmıyor, fiyat açısından da en ulaşılabilir seçenekleri sergiliyoruz. Altın kolye modelleri fiyatlarında gramı ve ürünün büyüklüğünü ölçüyor, her tarza sahip kişinin ürünlerimize sahip olmasını ve bu ışıltı ile parlamasını istiyoruz.

 

Siz de bu şıklığa sonsuz bir sevgiyle bağlıysanız, sonsuzluk detaylı altın kolyelerimizi ve tüm modellerimizi inceleyebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.