x

altin-tamtur-genel.jpg (64 KB)

En Güzel Duyguların Tamamlayıcı Parçası

Myra Gold olarak klasik alyans anlayışından çıkmak isteyen sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için geniş altın tamtur yüzük modellerimizi sizin ve sevdiklerinizin beğenisine sunuyoruz. Oval, desenli, sade, düz kesim formunda trend altın tamtur modellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Spor veya klasik tamtur modellerimizden sevdikleriniz için online olarak seçim yapabileceğiniz gibi, hayallerinizdeki tamtur yüzüğü tasarlamak için randevu ile bize ulaştığınız takdirde, sizi mutlu edebilmek adına şubelerimizde sizleri hazır bekliyor olacağız. Söz, nişan, evlilik teklifi, doğum, yıldönümü kutlamaları, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için zengin Myra Gold altın tamtur yüzük kolleksiyonumuz ile her zaman yanınızda olmak bizi de sizler kadar çok mutlu edecektir.

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
Left Left
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Kelime anlamı ile “tamtur yüzük", her yerinde pırlanta taş bulunan yüzüktür. Genelde alyans olarak kullanılan tamtur yüzük seçeklerimiz arasından evlilik teklif ederken, söz veya nişan törenleriniz için seçim yapabilirsiniz. Söz ve nişan törenlerinde sağ ele nişan yüzüğü olarak takılan tamtur yüzükler, evlilik töreninizden sonra sevdiğinizin sol parmağına takılarak evlilik alyansı olarak kullanılabilirler.

Myra Gold trend tamtur yüzük modelleri içinden seçeceğiniz yüzüğü, sevdikleriniz ister tek başına ister diğer mücevherat seçeneklerimiz ile birlikte kullanabilirler. Bu kullanım şekli tamamen zevke ve tarza göre değişkenlik gösterebilir.

Tamtur yüzüğü diğer aksesuarlarla birlikte kullanmayı tercih etmeniz durumunda dikkat etmeniz gereken ilk husus her iki yüzüğün formlarının birbirlerine uygunluğu olmalıdır. İkinci ve en önemli husus ise her iki yüzüğün pırlanta taşlarının boyutlarıdır. Tamtur ve diğer pırlanta yüzüklerin birlikte kullanımlarında yüzüklerin taşlarının birbirlerini çizebileceği noktası gözden kaçırılmamalıdır.

Myra Gold tamtur yüzük modellerimiz arasından pırlanta taş büyüklüğü, formu ve yüzük kalınlığı açısından seçim yaparken yukarıda belirttiğimiz önemli noktayı göz önünde bundurmanız, sevdiklerinizin yüzüklerini zevkle ve keyifle kullanmaları açısından etkili olacaktır.

Myra Gold’un benzersiz tasarımlara sahip tamtur modelleri arasından yapacağınız seçimde dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus da doğru yüzük boyutunu seçmektir. Yapısı itibari ile tamtur yüzüklerin her tarafı pırlanta taşlarla kaplı olduğu için daraltma ve genişletme işlemi yapılamamaktadır. Sevdikleriniz için doğru büyüklükteki tamtur yüzük modellerimizden seçebilmeniz için Myra Gold şubelerimizde sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız.

İster sevgilinize ne kadar değer verdiğinizin ve evlilik yolunda olduğunuzun ifadesi olarak, ister yıldönümleri ve kutlamalarda sevdiklerinizi mutlu etmek için, kolleksiyonumuzdaki geniş tamtur yüzük fiyatlarımız ile sizlerle olmaktan mutluluk duyacağız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.