2 urune sepette yuzde on indirimÜye Ol Banner

Altın Tektaş Yüzük

Ellerinizin tüm zarafetini ön plana çıkaran ve altının ışıltısı ile parlak taşların muhteşem duruşunu buluşturan altın tek taş yüzük modellerimiz, en sevdiğiniz aksesuar olmaya aday! Hiç çıkarmak istemeyeceğiniz en özel tasarımlarımızı bu sayfada incelemenizi sağlıyoruz. Beyaz altın, kırmızı altın ya da sarı altından özenle dizayn ettiğimiz ve swarovski zirkon taşlarla buluşturarak büyüleyici bir güzellik kazandırdığımız yüzük modellerimiz sevdikleriniz için harika bir hediye olabilir.

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü ya da yıldönümleri için eşsiz bir hediye arıyorsanız, en doğru adreste bulunuyorsunuz. Ayrıca altın tektaş yüzük modelleri ışıltısı ve ihtişamı ile evlilik teklifinizi de taçlandırabilir. Modern ve klasik stilde onlarca farklı tasarım hazırlayarak zevklerinize en uygun modeli hemen bulmanızı sağlıyoruz.

Altın Tektaş Yüzük Modelleri


Sarı ve beyaz altını bir arada kullandığımız yüzük modellerimiz de dahil olmak üzere, tüm tasarımlarımızın kusursuz bir işçiliğe sahip olduğunu bilmenizi isteriz. Myra Gold kalitesini her detayında görebileceğiniz altın tektaş yüzük fiyatları ile de beklentilerinizi karşılayacak. Sizlere yıl boyunca en makul fiyatları sunuyoruz.

Zarif kıvrımları ile göz alıcı bir duruş kazandırdığımız modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ayrıca daha fazla parlak taş kullanarak daha parlak ve gösterişli bir form kazandırdığımız modellere de göz atabilirsiniz. Çiçek, kalp ya da su damlası figürleri eşliğinde dizayn ettiğimiz, özel koleksiyon yüzük modellerimizi de incelemenizi isteriz.
Kapat Devamını Oku...