x

tektas-kolye-genel.jpg (48 KB)

Şık Olmayı Seçenlerin İlk ve Tek Tercihi

Altın Tektaş Kolye Modelleri!

İnce işçiliğiyle dikkatleri üzerine toplayan altın ile her daim parlayan tektaş Myra Gold farkıyla bir araya geliyor!

Zarifliği hayat tarzı haline getiren kadınların her kombinine yakışacak altın tektaş kolye modellerimizi, her sezon yenilenen koleksiyonlarımıza ekliyoruz. Birbirinden farklı şekilde tasarlanmış ve Myra Gold işçiliğiyle taçlandırılmış modellerimizi özgün zevkinize sunuyoruz.

Her stile, her yaşa ve günün her saatine uygunluğuyla öne çıkan benzersiz altın tektaş kolyelerinizi, mücevher kutunuzun en nadide bölümünde saklamak, bazen de boynunuzdan hiç çıkarmamak isteyeceksiniz!

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
Left Left
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Her Tarzınıza Tek Bir Kolye!

Altın tektaş kolyelerimizi, her yaşa ve stile eşlik edebilecek şekilde tasarlıyoruz. Kimi zaman sade bir bluz üzerine, kimi zamansa ışıltılı elbisenizle rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller arasından tercih yapabilmeniz için hem vitrinlerimizi hem de online platformumuzu bu şıklıkla süslüyoruz.

Geceyi ayrı gündüzü ayrı aydınlatan kolye modellerimizi farklı ve en tarz şekillerde sunuyoruz. Yaz mevsiminin en sevilen zamanı, güneşin “Golden Hour” anlarını sarı altınla işlenmiş tektaş kolye modelleriyle daha parlak hale getirmenizi sağlıyoruz. Bazen de mis gibi pembe çiçeklerin rengini rose altın kolye modellerimize taşıyoruz.

Kolye modellerimizi, kolye ucu şekilleriyle de çeşitlendiriyoruz. Klasik tektaş modeliyle, minik bir damla şekliyle ya da ışıltılı bir çiçek ile o gün nasıl görünmek istiyorsanız size en şık halimizle eşlik ediyoruz.

Tektaş Demek, Romantizm Demek!

Değerli taşlarla işlenen kolyelerimizi, haberiniz olmadan size gelecek bir hediye paketinin içine koymaktan ve en değerli, o en özel anlarınıza ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tek bir taş ile mutluluğunuza ortak oluyoruz.

Bazen evlilik yıldönümü, bazen en sevdiğinizin doğum günü, bazense zamanın durduğu, sevginin sözcüklere döküldüğü gün…  Özel günler ve kutlamalar, başroldeki insanlar değişse de, tek şey aynı kalıyor; altın tektaş kolyenin o sihirli gücü!

Tektaş Kolye ile Mutlu Olmanın “Altın” Kuralı Myra Gold’da

Mutluluğun formülünü saklamak yerine, tasarımlarımızla yansıtıyoruz. Hiçbir özel güne ihtiyaç duymadan, sadece kendini mutlu etmek isteyenlere en şık halimizle eşlik ediyoruz.

Siz boynunuzdaki kolyenin ihtişamıyla görenleri büyülerken, biz sizinle ışıldamaya devam ediyoruz.

Her Anda ve Her Yerde Altın Tektaş Kolye

Ürünlerimizin her daim ulaşılabilir olmasına özen gösteriyoruz. Ürünlerimizi mağazamızda sergilemenin yanı sıra, aynı zamanda web sitemizde de birbirinden çeşitli modellere yer veriyor, bu modelleri sizlere en şık haliyle yansıtıyoruz.

Ulaşılabilirlik kavramını altın tektaş kolye fiyatlarımızda da uyguluyor, ürünün gramı ve modeline göre her bütçeye uygun ve en trend modellerle karşınıza çıkıyoruz. Herkesin altın gibi parlamasını istiyoruz.

Siz de bu şıklığı tercih edenlerden ve altının ışıltısını herkese göstermek isteyenlerdenseniz, hemen sepetinizi Myra Gold’un eşsiz tasarım takılarıyla doldurmaya başlayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.