x

altin-tektas-yuzuk-genel.jpg (60 KB)

Altın ve Tektaş Zarafeti;

Altın Tektaş Yüzük Modelleri!

Altının ışıltısı ile tektaş zarifliği, Myra Gold farkıyla bir araya geliyor!

Geçmişten bugüne şık kadınların değişmeyen tercihi; altın tektaş yüzük modellerimizi, klasik ve zarif formlarımızın yanı sıra, modern formlarda da koleksiyonlarımıza ekliyor, en trend ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Takı dünyasının gösterişli ikilisi olarak adlandırdığımız altın tektaş yüzükler hiçbir zaman modasını kaybetmeyen modeller arasında, ilk sırada yer alıyor. Bu şıklığa ince işçiliğimizi de katıyor ve her stilinize eşlik edebilecek yüzükler tasarlıyoruz. Her anınızda, parmağınızda bu şıklığı taşıyabilmeniz için her sezon daha yeni modellerle karşınıza çıkıyoruz.

Her yaşa ve tarza uygunluğuyla öne çıkan, günün her saatine uyum sağlayan altın tektaş yüzük modelleri ile göz kamaştırmaya hazır olun!

Kategoride Çok Satılan Ürünler
Left Left
ALT KATEGORİLER
Left Left
{{translate.filter}}
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Stoktakiler
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

Şimdi Altın Gibi Parlama Zamanı

Eskinin modasını hala en şık şekilde yansıtanlar için vintage, modern çizgilerle göz kamaştıranlar için ikonik, ışıltısıyla fark yaratanlar için Swarovski ve daha birçok farklı modelimizle stilinizi tamamlıyoruz. Sadece yüzüklerimizin taş modelleriyle kalmıyor, bu farklılığı altın tektaş yüzüklerimizin formlarına da taşıyoruz. Taşlı, sonsuzluk detaylı, zincir figürlü gibi yüzük modellerimizle herkese hitap ediyoruz.

Kimi zaman gündüzün en sade stiline, kimi zaman da gecenin en şık elbisesine, altın tektaş yüzüklerimizle eşlik ediyoruz. İnce işçilikle tasarladığımız yüzüklerimizle; ellerinizi, şıklığın başrolü haline getiriyoruz.

 

En Özel Günlerin Işıltısı

Tektaşın sihirli etkisini çok iyi biliyoruz ve en romantik anlarınıza, tüm şıklığımızla ortak oluyoruz. Birbirinize olan sevginin yansıması olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Evliliğe giden ilk adımdan yıldönümüne, doğum gününden en mutlu gününüze kadar, her özel günde size gelen bir hediye paketinin içini şıklıkla dolduruyoruz. En mutlu gününüzde daha çok ışıldayın, gülüşünüzle ve yüzüğünüzle parlayın istiyoruz.

Kimi zaman da sadece içinizden geldiği o an kendinize aldığınız bir hediye olarak karşınıza çıkıyor, kendini sevmenin güzelliğini sizinle birlikte hatırlıyoruz.

 

Her Yerde Tektaş

Herkese Tektaş

Vitrinlerimizi süslediğimiz ürünlerimizi, online platforma da taşıyor; web sitemizden tüm modellerimizi inceleme imkanı sunuyoruz. Altın tektaş yüzüklerimizin hem klasik hem de en trend modellerine, her an ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Bu şıklığı web sitemizde sergilemenin ötesine taşıyor, altın tektaş yüzük fiyatlarını gramı ve modeline göre her bütçeye uygun olarak tasarlıyoruz. Herkesin bu şıklığa sahip olmasına özen gösteriyoruz.

Siz de sevgiyi, modayı ve zarif şıklığı en güzel haliyle yansıtan altın tektaş yüzüklerimizi, her tarzınıza katmak isterseniz, sepetinizi Myra Gold’un eşsiz tasarımlarıyla doldurmaya başlayabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.