Altın Telkari Yüzük

Otantik ya da modern işleme sanatları kullanılarak tasarlanan en şık altın telkari yüzük modellerini kategorimizde inceleyebilirsiniz. Kaliteli bir işçilik ile harmanlanan telkari yüzük tasarımlarında kullanılan ince detaylar göz kamaştırıyor. Sarı, beyaz ve kırmızı altın kullanılarak hazırlanan yüzük modelleri arasında kıymetli taşlarla bezenmiş olanlar da yer alıyor.

Zirkon, aquamarine, Swarovski ve daha pek çok değerli taş ile ışıltılı bir görünüm kazandırılmış olan telkari yüzükler arasında iki ya da üç farklı altın renginin bir arada kombinlendiği modelleri de bulabilirsiniz. Tasarımların tamamı anlamlı ve özel bir hediye arayanlar için de ideal bir alternatif oluşturuyor.

Geleneksel motifleri andıran dizaynların yanı sıra modern duruşu destekleyen altın telkari yüzük modelleri de büyük beğeni topluyor. Kategorimiz içerisinde farklı yaş gruplarına hitap eden onlarca seçenek incelemenizi bekliyor.

Canlı destek sistemimizden müşteri temsilcilerimize ulaşarak merak ettiğiniz soruları yöneltebilir, Myra Gold güvencesi ile dilediğiniz altın telkari yüzük modeline sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Telkari Yüzük Altın telkari yüzük modellerinde modern ve otantik çizgiler bir arada. Işıltısıyla göz kamaştıran telkari altın yüzük modellerini incelemek için tıklayın.