Altın Tesbih Modelleri

Tespih Modelleri bir çok erkeğin severek kullandığı 14 ayar altın tespihler Gümüş Tespih, Altın Tespih, Doğal Taşlı Tespih olarak kategorilendirilmiştir. Sitemiz online olarak satışını yapmakta olupı 7/24 alışveriş yapabileceğiniz Türkiyenin ilk online kuyumcusudur.

Bir konuda müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz, en çok akıllara takılan sorudur internetten altın alınır mı sorusu, müşterilerimizin ön yargılarını yıkmak ve daha iyi hizmet sunabilmek için ürünler faturalarıyla, sertifikalarıyla birlikte sigortalı ve ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir. Her açıdan güvenliği etkinleştirilmiş olan satın alma adımlarımızla alışverişinizi tamamlarken içiniz güvendesiniz. Kart bilgilerinizin güvenliği için 3D güvenlik sistemi ile alışveriş yapabilme imkanınız sistemimizde mevcuttur. Peki 3D güvenlik sistemi nedir? 3D Güvenlik ile alışveriş yaparken size ait cep telefonu numaranıza banka tarafından şifre gelir. Alışveriş esnasında bu şifreyi girmeden alışverişiniz tamamlanmayacaktır. Alışverişinizi başarı ile tamamladıktan sonra siparişinizin güvenli bir şekilde size ulaşacağını bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kapat Devamını Oku...
Altın Tesbih Modelleri Altın tespih modelleri mi arıyorsunuz? Myra Gold yeni sezon altın kaplama tespih modelleri ve fiyatları için hemen sayfamıza tıklayın!