Altın Top Küpe

Top formunda dizayn edilmiş olan küpeler hem dikkat çeken hem de yalın görünümleri ile hemen her kıyafet kombinine uyum sağlayabiliyor. En şık tasarımlar ve kusursuz bir işçilik ile dizayn edilen altın top küpe modelleri kadınların favori takısı haline geliyor.

Altın top küpe modellerini sevdiklerinize hediye etmek için de tercih edebilirsiniz. Kategorimizde son derece yalın bir dizayna sahip modellerin yanı sıra kıymetli taşlarla süslenerek göz alıcı bir ışıltıya kavuşturulmuş olan modeller de yer alıyor.

Zincir kullanılarak sallanan bir forma sahip olan top küpelerle beraber birkaç top figürünün bir arada kullanıldığı modeller de büyük beğeni kazanıyor. Klasik tasarımlarla beraber son derece modern bir dizayn eşliğinde beğeniye sunulan modelleri de inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda sol bölümden fiyat aralığı belirleyerek sadece bütçenize uygun olan modellerin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Renkli altın top küpeler ve diğer tüm ürünlerimizi Myra Gold avantajları ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Top Küpe Altın top küpe, bayanların en çok tercih ettiği küpe modeli olarak sitemizde yer alıyor. Günlük kullanımda, yada önemli günlerde top küpe modelleri sizlerle