Altın Top Küpe Modelleri

Yuvarlak formda dizayn edilmiş olan beyaz altın top küpe tasarımları hem dikkat çeken hem de yalın görünümleri ile hemen her kıyafet kombinine uyum sağlayabiliyor.

En şık tasarımlar ve kusursuz bir işçilik ile dizayn edilen beyaz ve sarı altın seçenekleri ile altın top küpe modelleri kadınların favori takısı haline geliyor.

14 ayar altın top küpeler sayesinde uygun fiyatlarla sevdiklerinize hediye alabilir, onlara kalıcı anılar bırakabilirsiniz.

Kategorimizde son derece yalın bir dizayna sahip modellerin yanı sıra kıymetli taşlarla süslenerek göz alıcı bir ışıltıya kavuşturulmuş olan modeller de yer alıyor. Zincir kullanılarak sallanan formlu olan top küpelerle beraber birkaç figürünün bir arada kullanıldığı modeller de büyük beğeni kazanıyor.

Klasik tasarımlarla beraber son derece modern bir dizayn eşliğinde beğeniye sunulan modelleri de inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sol bölümden fiyat aralığı belirleyerek sadece bütçenize uygun olan modellerin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Top Küpe Modelleri Kusursuz bir işçilikle tasarlanan altın top küpe modelleri ile hala tanışmadıysanız doğru adrestesiniz. Beyaz altın top küpe modelleri için hemen tıklayın!