2 urune sepette yuzde on indirimÜye Ol Banner

Dorissa Bileklik

Altının en şık hallerinden biri olan Dorissa tasarımları bileklik modellerine de bambaşka bir zarafet kazandırıyor. Halka, top, yıldız ve çiçek figürlerinin estetik bir dizayn ile harmanlandığı Dorissa bileklik tasarımları arasında her yaş grubuna ve her stile uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Sadece kendinizi değil sevdiklerinizi de bu şık tasarımlardan mahrum bırakmayın. Sarı, beyaz, ve kırmızı altının tek başına ya da bir arada kullanıldığı modellerde işçilik kalitesi en az şık görünüm kadar dikkat çekiyor.

Swarovski, zirkon, aquamarine, onix ve firuze taşları kullanılarak hazırlanmış olan Dorissa bileklik modelleri de seçenekler arasında yer alıyor. Son derece ince görünümlü bileklik modellerini de kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz. Aradığınız tasarımı hemen bulmak ya da merak ettiğiniz sorulara yanıt almak için canlı destek sistemimizden faydalanabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Uzun yıllar kullanabileceği, anlamlı ve şık bir bileklik arayanlar için en doğru modelleri bir arada sunduğumuz kategorimiz içerisinden seçtiğiniz Dorissa bileklik modeline Myra Gold güvencesi ile sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...