Altın Yüzük

Aksesuar kullanmayı seven kadınlar için altın

yüzük

favori takılarından biridir. Hem özel davetlerde hem de gündelik kullanıma uygun modeller arasında farklı tasarımları da bulabilirsiniz.

Kendiniz için satın alabileceğiniz

altın yüzük modelleri

aynı zamanda sevdikleriniz için de anlamlı birer hediyeye dönüşebilir. Birbirinden değerli taşlar ile süslenen altın yüzük modellerinde siyah, beyaz ya da renkli taşlar tercih ediliyor. Swarovski, zirkon, kök zümrüt, safir, ametist ve birçok farklı özel taşla detaylandırılan modelleri kategorimiz içerisinden inceleyebilirsiniz.

Sertifikalı olarak tasarlanmakta ve üretilmekte olan altın yüzük modellerinde sarı, beyaz ve kırmızı altın kullanılıyor. Farklı altın renklerinin birlikte kullanıldığı

özel tasarımlar

da kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Menümüzde bulunan filtre özelliğini kullanarak yüzlerce farklı model arasından istediğiniz özelliklere sahip olan modelleri kısa bir sürede listeleyebilir, beğendiğiniz modelleri Myra Gold güvencesi ile satın alabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Altın Yüzük Birbirinden şık modellerin yer aldığı altın yüzük kategorimizde farklı taşlarla detaylandırılmış çeşitleri bulabilir, Myra Gold güvencesiyle alabilirsiniz. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Birbirinden şık modellerin yer aldığı altın yüzük kategorimizde farklı taşlarla detaylandırılmış çeşitleri bulabilir, Myra Gold güvencesiyle alabilirsiniz. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!