Alyanslı Tektaş Yüzük

Alyans

modellerinin tek taş ışıltısıyla buluşması, göz kamaştıran tasarımların doğmasını sağlıyor. Kategorimiz içerisinde ışıltısı, estetik duruşu ve şık görünümü ile sizi de etkileyecek olan çok sayıda

alyanslı tektaş yüzük modeli

inceleyebilirsiniz.

Evlenme teklifi için de ideal bir tercih olabilecek alyanslı tektaş yüzük modelleri arasında söz, nikah ve nişan için özel olarak dizayn edilen modeller de yer alıyor. Swarovski ve zirkon taşlarla süslenmiş olan modellerin üretiminde sarı altın, beyaz altın ve kırmızı altın kullanılıyor.

Yuvarlak taş kesimine ağırlık verilen alyanslı

tektaş yüzükler

arasında taç ya da kalp gibi çeşitli figürler ile süslenen modeller de bulunuyor.

Menümüzden özel seçimler yapabilir ve sadece istediğiniz tasarımların görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı menüden özel koleksiyonları inceleyebilir ve fiyat aralığı belirleyerek arama yapabilirsiniz.

Dilediğiniz alyanslı tektaş yüzüklere Myra Gold avantajları ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Alyanslı Tektaş Yüzük Tek taşlı alyans modellerinde ışıltısıyla göz kamaştıran tasarımları bulabilirsiniz. Alyans tek taş modellerini ayrıntılı incelemek için hemen tıklayın. modelleri mi arıyorsunuz? Aradığınız en şık Tek taşlı alyans modellerinde ışıltısıyla göz kamaştıran tasarımları bulabilirsiniz. Alyans tek taş modellerini ayrıntılı incelemek için hemen tıklayın. Kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın!