Aquamarine Küpe

Mavi rengi seviyor ve üzerinizde taşıdığınız aksesuarların enerjisine inanıyorsanız, aquamarine küpe modellerini mutlaka denemelisiniz.

Sinirleri yatıştırma özelliğine sahip olduğu bilinen ve en değerli taşlardan biri olan aquamarine; sadece enerjisi ile değil, rengi ve görüntüsü ile de büyülemeyi başarıyor. Mavi rengi sevenlerin favori aksesuarı haline gelen aquamarine küpeler, sizin de severek kullanacağınız en değerli aksesuarlarınız arasında yerini alabilir.

Aquamarine taşının vermiş olduğu ilhamla tasarlanan; huzur, mutluluk, neşe kaynağı olan bu taşı sürekli üzerinizde taşımanıza olanak sağlayan küpeler, her yaştan kadının ilgisini çekmeyi başarıyor.

Siz değerli müşterilerimize sertifikalı ürünlerimiz ile birlikte aquamarine taşlı küpe modellerine de tek tıkla erişme ve sipariş verme olanağı sunuyoruz. Siz de dilediğiniz modele Myra Gold güvencesi ile sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Aquamarine Küpe Aquamarine küpe rengi ve enerjisi ile sizleri büyüler. İlhamla tasarlanan altın aquamarine küpe modellerine Myra Gold güvencesi ile sahip olabilirsiniz.