Sepetim

Mini Sepet

22 Ayar Altın Kelepçe Bilezik
* 22 Ayar ürünler el işçiliği olduğu için +/- gram farklılıkları oluşabilmektedir müşterinin artı gram farklılıklarından oluşan durumlarda ek ücret ödemesi talep edilir, (-) oluşan gram değişikliklerinde müşteriye gram karşılığı kadar Myra Gold tarafından para iadesi gerçekleştirilir.
Kadınların hem günlük yaşam içerisinde hem de özel günlerde kullanmayı tercih ettikleri bir aksesuar olan 22 ayar kelepçe altın bilezik modelleri Myra Gold tasarımının ihtişamıyla göz kamaştıran seçenekleri sizlere sunuyor. İkili ya da üç sıralı 22 ayar altın kaburga bilezik ,bileklik, kelepçe modelleri beyaz ve renkli taşlarla süslenmiş tasarımlar olarak da mevcut. Klasik ya da geleneksel detayların yer aldığı 22 ayar kelepçe altın bileklik tasarımlarında otantik modellerde çalışılmış.

22 Ayar Altın Kelepçe Bilezik Modelleri

Şık ve estetik bir ayrıcalığa sahip olmak isteyen kadınların öncelikli tercihi olan Myra Gold 22 ayar altın kelepçe bileklik çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, alışverişinizi hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
*22 Ayar altın ürünler kesin sipariştir, iade-iptal veya değişim yapılamamaktadır. Üretim kusuru olan ürünlerde değişim imkanı mevcuttur.

Kayıtlar 1-72 / Toplam 453

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. 22 Ayar Altın Kelepçe Bilezik
    25.273 ₺
  2. 22 Ayar Taşlı Trabzon Hasırı
    32.015 ₺

Kayıtlar 1-72 / Toplam 453

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla