Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

22 Ayar Altın Kelepçe Bilezik

* 22 Ayar ürünler el işçiliği olduğu için +/- gram farklılıkları oluşabilmektedir müşterinin artı gram farklılıklarından oluşan durumlarda ek ücret ödemesi talep edilir, (-) oluşan gram değişikliklerinde müşteriye gram karşılığı kadar Myra Gold tarafından para iadesi gerçekleştirilir.

Kadınların hem günlük yaşam içerisinde hem de özel günlerde kullanmayı tercih ettikleri bir aksesuar olan 22 ayar kelepçe altın bilezik modelleri Myra Gold tasarımının ihtişamıyla göz kamaştıran seçenekleri sizlere sunuyor.

Fiyat Aralığı

Cinsi

Zirkon

(378)

Renk

Beyaz

(379)

E

(1)

Kesim

Özel Seçimler

1 2 3 4 5 İleri

İkili ya da üç sıralı 22 ayar altın kaburga bilezik ,bileklik, kelepçe modelleri beyaz ve renkli taşlarla süslenmiş tasarımlar olarak da mevcut. Klasik ya da geleneksel detayların yer aldığı 22 ayar kelepçe altın bileklik tasarımlarında otantik modellerde çalışılmış.

22 Ayar Altın Kelepçe Bilezik Modelleri


Şık ve estetik bir ayrıcalığa sahip olmak isteyen kadınların öncelikli tercihi olan Myra Gold 22 ayar altın kelepçe bileklik çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, alışverişinizi hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

*22 Ayar altın ürünler kesin sipariştir, iade-iptal veya değişim yapılamamaktadır. Üretim kusuru olan ürünlerde değişim imkanı mevcuttur..

Hediye Önerileri