Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

22 Ayar Altın Bilezik Modelleri

Göz alıcı 22 ayar altın bilezik modellerini en uygun fiyatlar, eşi benzeri olmayan modern tasarımlar ile Myra Gold güvencesiyle satın al! ✅

Işıltısı, asaleti ve şıklığıyla kadınlar için her dönemin en trend aksesuarı olan altın bilezikler Myra Gold’un eşsiz tasarımlarıyla artık çok daha göz alıcı… Yüzyıllardır popülerliğini asla kaybetmeyen hediyelik altın bilezik çeşitleriyle siz de şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

Koleksiyonlar

Özel Seçimler

1 2 İleri

Tamamı sertifikalı olan tasarımlarımız arasında kendi stilinize uygun onlarca farklı ve özgün modeli bulabilirsiniz.

Taşlı, burma, trabzon burması, ikili burma, üçlü burma, 22 ayar çocuk bileziği gibi farklı dizaynlarla buluşarak altının en zarif duruşunu yansıtan 22 ayar altın bilezik modelleri sevdikleriniz için de en kıymetli hediye olacak. En özel günlerde en özel hediyeyi vermek isteyenler Myra Gold tasarımları düğün ve nişanlarda da fark yaratıyor. Sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir armağan vermek istediğinizde 22 ayar altın bilezik çeşitlerimizden daha kaliteli işçiliğe sahip bir seçenek bulamazsınız.

Myra Gold kalitesi ve güvencesiyle beğeniye sunduğumuz  yatırımlık altın bilezikler olarak da güvenle tercih edilebilir. Her zevke ve her stile hitap edebilecek bilezik modellerimiz arasında parlak ya da mat bir duruş sergileyen tasarımlarımız da mevcut. İnce ya da kalın, sade ya da gösterişli onlarca farklı tasarım arasında aradığınız bilezik modelini kolaylıkla bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Yıl boyunca en uygun altın bilezik fiyatları ile karşılaşmak istediğinizde sizi sitemize bekliyoruz. Size özel ödeme kolaylıklarımızdan faydalanabilir ve bütçenizi zorlamadan dilediğiniz tasarımı hızlıca sipariş verebilirsiniz.

*22 ayar bilezik siparişleri kesin sipariştir, sipariş verildikten sonra iptal-iade değişim talep edilemez. Modelde üretim kaynaklı herhangi bir kusur olması söz konusu olursa modelin yenisi ile değişim hakkınız mevcuttur..

Hediye Önerileri