Sepetim

Mini Sepet

22 Ayar Trabzon Hasır Bileklik
* 22 Ayar ürünler el işçiliği olduğu için +/- gram farklılıkları oluşabilmektedir müşterinin artı gram farklılıklarından oluşan durumlarda ek ücret ödemesi talep edilir, (-) oluşan gram değişikliklerinde müşteriye gram karşılığı kadar Myra Gold tarafından para iadesi gerçekleştirilir.
Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Trabzon hasır bileklik modellerini kategori içerisinde inceleyebilir, beğendiğiniz modellerin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Fabrikadan, üreticisinden direk müşteriye ulaştıran firmamız uygun fiyat politikası ile şıklığınıza ışıltı katacak en zarif modelleri beğeninize sunuyor.
Sade bir duruş sergileyen Trabzon hasırı kelepçe bileklik modellerine alternatif olarak beyaz, siyah ya da renkli taşlarla süslenerek  daha estetik bir duruş kazandırılmış olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Tasarımlar arasında kemer model görünümü kazandırılmış olan Trabzon hasır  bileziklerde yer alıyor.

22 Ayar Trabzon Hasırı Bilezik

Kategorimiz içerisinde zirkon, zirkon zümrüt ve zirkon yakut taşlarla süslenmiş birbirinden şık modeller bulunuyor. Değerli taşlar kullanılarak tasarlanan modellerde yuvarlak ve oval kesim seçenekleri de sunuluyor.
Çiçek ya da Osmanlı tuğrası gibi farklı figürler kullanılarak hareketli bir duruş kazandırılmış olan Trabzon hasır bilezik tasarımları özel günlerde hediye etmeniz için de ideal bir alternatif oluyor.
3D güvenlik sistemine sahip olan sitemiz üzerinden siparişlerinizi kolayca verebilir, ödemenizi güvenle gerçekleştirebilir ve Myra Gold avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.
22 Ayar takı modellerinde siparişlerinde iade ve iptal seçenekleri bulunmamaktadır. Sadece üretim kusuru olan durumlarda ürünün yenisiyle değişimi yapılmaktadır.
Tavsiye Kategori : 22 ayar Bilezik

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

18 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla