Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Erkek Bileklik

Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan erkek altın bileklik modelleri, sizin için tek bir kategoride bir araya getirildi.

Cinsi

Renk

Kesim

Özel Seçimler

1 2 İleri

Her bir modelin özgün bir biçimde ve büyük bir ustalıkla tasarlandığı erkek altın 14 ayar bileklik seçenekleri arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Deri, kauçuk ve spor görünümlü bileklik çeşitlerinden sade ve göz alıcı bir biçimde tasarlanmış altın bilekliklere kadar çeşitli modellerin yer aldığı koleksiyonumuz içerisinde zirkon ve pırlanta taşlı seçenekler de bulunuyor.

Sevdikleriniz için doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi özel zamanlarda iyi bir hediye alternatifi de oluşturacak olan erkek altın künye seçenekleri özellikle prestij sahibi beylere hitap ediyor. Model konusunda kararsız kalmanız durumunda canlı destek hattımızla iletişime geçebilir ya da sayfamızın sol tarafında yer alan filtreleme bölümünü kullanabilirsiniz. Myra Gold ayrıcalığıyla sizlere sunulan erkek altın bileklik modelleri arasından birini seçebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz..

Hediye Önerileri