Çift Alyanslar

Özel olarak tasarlanan çift alyansları şıklığı, estetik dizaynı ve ışıltılı duruşu ile tercih edilen aksesuarlar arasında bulunuyor. Kategorimiz içerisinde farklı tasarımları inceleyebilirsiniz.

Sarı, beyaz ve kırmızı altın kullanılarak hazırlanan çift alyansları arasında iki farklı altının birlikte kullanıldığı modeller de bulunuyor. Klasik tasarımından hoşlananlara hitap edebilecek modellere alternatif olarak modern ya da otantik tarzı yansıtan modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Swarovski ve zirkon taşların kullanıldığı çift alyans modelleri de son dönemin trendlerini yansıtıyor. İşlemeleri ile beğeni alan modeller arasında motiflerin çizime dönüştürüldüğü tasarımlar da mevcut.

Çiftlerin bağlılıklarını ve aşklarını sembolize eden alyans modelleri kaliteli işçiliği ile ön plana çıkıyor. Yalın, gösterişli, sıra dışı, klasik ve daha pek çok farklı stilde alyansları hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

3D güvenlik sistemi bulunan internet sitemizden hızlı ve kolay alışveriş yapabilir, ödemenizi güvenle gerçekleştirebilir ve Myra Gold avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Çift Alyanslar Çift alyans modelleri, çiftler için tasarlanmış olup beyaz ve sarı altın alyans çeşitleri ile Myra Gold'da. Evlilik çift alyanslar ve fiyatları sitemizde.