Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Bebek İğneleri

Ailenin en küçük üyelerine hoş geldin, yenidoğan hediyesi vermenin en anlamlı yolu olan isim yazılı altın bebek iğneleri, Myra Gold tarafından özel olarak tasarlanıp müşterilerine sunuluyor.

Renk

Kesim

Özel Seçimler

1 2 İleriTercihe bağlı olarak isim yazdırılabilen özel altın bebek iğnelerinin yanı sıra nazar boncuklu, kalp ve yıldız figürlü seçenekler de bulunuyor. 

Yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en özel seçeneklerden birini oluşturan altın bebek iğneleri modellerini ve çeşitlerini incelemek ve altın bebek iğnesi fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

İsim yazılı kişiye özel hale getirilen bebek iğnesi modellerinde iade-değişim- iptal gibi seçenekler maalesef sunulamamaktadır. Diğer tüm isimsiz iğnelerde kullanılmaması şartına bağlı kalınarak 15 gün içerisinde iade-değişim hakkınız bulunmaktadır.

İsimsiz iğnelerde kapıda ödeme seçeneği sunan Myra Gold 'dan kredi kartı ile yada havale imkanı ile satın alma yapmanız mümkündür.

En çok satılan bebek iğnelerimiz maşallah sallantılı ve isim yazılı modellerimizdir. Sevdiklerinize kalıcı ve anlam dolu bir hediye vermek için bebek iğnesi şahane bir seçenektir..

Hediye Önerileri