Sepetim

Mini Sepet

Altın Çocuk Bilekliği
Sevimli figürler kullanılarak dizayn edilen ve kaliteli işçiliği ile de beğeni kazanan tüm altın çocuk bileklik modellerini kategori içerisinde kolayca inceleyebilirsiniz.
Çocuklara özel olarak tasarlanan bileklik modelleri sarı altın kullanılarak hazırlanıyor. Renkli figürler ile taçlandırılarak çok daha şık ve şirin bir duruş sergilemesi sağlanan modeller doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak da tercih edilebilir.
Uğur böceğinden yıldıza, sevimli hayvan figürlerinden gülen yüz figürlerine kadar pek çok farklı tasarımı inceleyebileceğiniz altın çocuk bileklik modelleri estetik bir görünüm sunuyor. Tasarımlar arasında zirkon taş kullanılarak daha şık bir dizayna dönüştürülen bileklik modellerini de görebilirsiniz.
Her biri şıklığı ile göz kamaştıran ve altının eşsiz ışıltısını yansıtan çocuk bileklikleri 3D güvenlik sistemine sahip olan sitemizde hemen satın alınabilir.
Altın takı tasarımlarında en geniş model seçeneklerini sunan Myra Gold güvencesiyle siz de alışverişinizi hemen yapabilirsiniz.

2 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Nazar Boncuklu Bebek Bilekliği
  -30%
  Nazar Boncuklu Bebek Bilekliği
  Özel Fiyat 976 ₺ Normal Fiyat 1.394 ₺
 2. Nazar Boncuklu Bebek Bilekliği
  -30%
  Nazar Boncuklu Bebek Bilekliği
  Özel Fiyat 1.001 ₺ Normal Fiyat 1.430 ₺

2 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla