Sepetim

Mini Sepet

Altın Çocuk Bileziği
Çocuklar için tasarlanmış olan birbirinden şık altın bebek bilezik modellerini ve altın çocuk bileziği kategorisinde inceleyebilir, beğendiğiniz tasarımların siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.
Her biri kusursuz işçilik ile tasarlanan ve çocukların renkli dünyalarına hitap eden detaylar kullanılan altın çocuk bilezikleri çok sayıda farklı model seçeneği eşliğinde beğeniye sunuluyor.
Sarı, beyaz yada kırmızı altın kullanılarak hazırlanan çocuk bilezikleri arasında sevimli figürler ile dinamik bir görünüm kazandırılmış olan tasarımlar da yer alıyor.

Bebek Çocuk Bilezikleri

Çiçek figürleri, güzel yüz, yıldız, uğur böceği, nazar boncuğu, sevimli hayvanlar ve daha pek çok figür arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
Hem nazar boncuğu hem de sevimli figürlerin tek tasarımda buluştuğu modeller de tercih edilebilir. Özel günlerde unutulmaz bir hediye arayanlar tercihini altın çocuk bileziği modellerinden yana kullanabilir.
Myra Gold online satış sitesinde kapıda ödeme veya kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Havale ile ödemelerde nakit ödeme indirim avantajından faydalanabilirsiniz.
Seçiminize uygun ürün bulunamadı.