Sepetim

Mini Sepet

Altın Çocuk Takımları
Çocukların en sevdiği karakterlerden ve figürlerden oluşan ve altının eşsiz ışıltısını yansıtan altın çocuk takımlarını kategorimiz içerisinde incelenebilirsiniz.
Her biri kusursuz bir işçilik örneği olan bu özel tasarımlar altın çocuk küpesi ve yüzüğü olarak satışa sunulmaktadır. Sarı altın yada beyaz altın kullanılarak hazırlanan altın çocuk takımları renkli figürler kullanılarak şirin bir duruş sergiliyor.
Sıcak renk tonlarının kullanıldığı tasarımlar arasında çiçek, otomobil, çilek, kiraz, palyaço, kelebek, yusufçuk böceği, kedi, köpek ve daha pek çok farklı figür mevcut. Küpe ve yüzükte aynı figür kullanıldığı için tasarımlar uyumlu bir görünüm sergiliyor.
Takım içerisinde yer alan küpe tasarımları klipsli olduğundan kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Zirkon gibi parlak taşlarla süslenerek ışıltısıyla göz kamaştıran bir duruşa sahip altın çocuk takımlarını da kategori içerisinde yer alıyor.
En avantajlı alışveriş seçeneklerini sunan Myra Gold güvencesiyle çocuklar için harika hediye seçeneklerini hemen inceleyebilir ve alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz.

3 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Beyaz Benekli Kırmızı Kelebekli Çocuk Yüzük Küpe Takımı
  -30%
  Beyaz Benekli Kırmızı Kelebekli Çocuk Yüzük Küpe Takımı
  Özel Fiyat 2.005 ₺ Normal Fiyat 2.864 ₺
 2. Kırmızı Sevimli Çocuk Takımı
  -30%
  Kırmızı Sevimli Çocuk Takımı
  Özel Fiyat 1.651 ₺ Normal Fiyat 2.359 ₺
 3. Altın Kırmızı Balık Çocuk Takımı
  -30%
  Altın Kırmızı Balık Çocuk Takımı
  Özel Fiyat 1.840 ₺ Normal Fiyat 2.628 ₺

3 Items

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla