Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Altın Çocuk Yüzükleri

Çocuklar için tasarlanmış birbirinden şık yüzük modellerinden oluşan kategorimizde sevimli figürlerin kullanıldığı farklı modelleri bulabilirsiniz.

Fiyat Aralığı

KoleksiyonlarSarı altın kullanılarak hazırlanan altın çocuk yüzüğü modellerinde çocukların parmaklarına uygun ince ve hafif tasarımlar tercih ediliyor. Ön bölümünde renkli figürler bulunan modeller çocukların renkli dünyasına da hitap ediyor.

Kedi ve köpek gibi sevimli hayvan figürlerinin yanı sıra kiraz, çilek, otomobil, kelebek ve palyaço gibi farklı figürler de tasarımlar arasında bulunuyor. Özel günlerde altın çocuk yüzüğü modelleri hediye için ideal bir seçim olabilir.

Sıcak ve canlı renk tonlarının kullanılmasıyla daha sevimli bir duruş sergileyen yüzük tasarımları kız çocukların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Palmiye ve yıldız gibi doğadan esinlenilerek hazırlanan tasarımlar da şık görünümleri ile dikkat çekiyor.

Myra Gold avantajlarından da faydalanarak altın çocuk yüzüğü modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve ödemenizi 3D güvenlik güvencesiyle rahatlıkla yapabilirsiniz.
.

Hediye Önerileri