Haftaiçi Hergün 09:00 - 18:00

Kız Çocuk Künyesi

Yeni doğan hediyesi, doğum günü yada karne hediyesi olarak en çok tercih edilen ürün grubu arasında yer alan çocuk künyesi modelleri en uygun fiyatlar ve en geniş çeşitleri ile Myra Gold 'da.

Renk

Beyaz

(22)

Kesim

Oval

(1)

Özel Seçimler

1 2 İleri

Kız çocuk künyesi modellerinde onların doğasına özgü taşlı yada renkli mineli figürlü parçalar kullanılarak tasarlanmış onlarca model mutlaka sizin beğeninizi kazanacak.

Sarı yada beyaz altın kız çocuk künyeleri içerisinde üzerine isteğe göre isim de yazılabilen çok sayıda farklı tasarım yer alıyor. Nazar boncuğu ile süslenerek şık bir görünüm sergileyen modeller her dönemin trend oluyor.

Kelebekli çocuk künyesi, çiçekli çocuk künyesi, uğur böcekli çocuk künyesi, gülen yüz, yunus ve daha pek çok farklı figürün kullanıldığı modeller çocukların sevimli ve renkli dünyalarına da hitap ediyor.

Kaliteli işçiliğin tüm detaylarında fark edilebildiği kız çocuk künyeleri arasında parlak taşlar kullanılarak dikkat çekici bir görünüm sunan modeller de mevcut.

Sıcak renk tonlarının kullanıldığı tasarımları da inceleyebilir, kız çocuklara hediye etmek için geniş model seçeneği yelpazesi arasından hemen seçiminizi yapabilirsiniz.

Çocuklar için hazırlanmış en şık künye modellerini Myra Gold güvencesiyle satın alabilir ve ödemenizi 3D güvenlik sistemi sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz..
.

Hediye Önerileri