Dorissa Bilezik

Dorissa tasarımlarının şıklığı bilezik modellerinde de kendisini gösteriyor. Sarı, beyaz ve kırmızı altının tek başına ya da kombin edilerek kullanıldığı modellerde estetik görünüm her zaman ön planda. Günlük yaşantıda da tercih edilebilen Dorissa bilezik modelleri kombinlerinizin vazgeçilmez parçalarından birisi olacak.

Swarovski, zirkon, firuze ve aquamarine gibi en kıymetli taşlar kullanılarak çok daha göz alıcı bir görünüm kazandırılmış olan Dorissa bilezik modelleri; kendiniz ya da sevdikleriniz için ideal bir hediye olabilir. Kolaylıkla takıp çıkarılabilen tasarımlarda yuvarlak, oval ve kalp şeklinde kesilmiş taşlar da kullanılıyor.

Top figürünün yoğunlukta olduğu bilezik tasarımlarında zarif aksesuarları sevenlere özel modeller de mevcut. İki ya da üçlü olarak hazırlanmış olan tasarımlar ise daha ihtişamlı bir görünüm tercih edenlerin beğenisini kazanıyor. Siyah ve beyaz taşlarla bezenmiş olan modellere alternatif olarak renkli taşlarla süslenmiş olan tasarımları da inceleyebilirsiniz.

Kategorimize göz attığınızda Dorissa bilezik modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Müşteri temsilcilerimizden destek alabilir, Myra Gold güvencesi ile dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Dorissa Bilezik Altın bilezik ve kelepçe modellerinin en yeni tasarımlarını bulabileceğiniz 4 taksit imkanı veya havale seçeneği ile indirimli satın alabileceğiniz web sitesi