Dorissa Evlilik Alyansı

İtalyan stili Dorissa birbirinden şık alyans modelleri ile buluşuyor. Kategorimiz içerisinde tüm modelleri bir arada inceleyebilir, tarzınıza uygun tasarımı seçebilirsiniz.

Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan Dorissa evlilik alyansı modelleri arasında sarı ve beyaz altının yanı sıra kırmızı altın kullanılarak hazırlanmış olan modeller de yer alıyor. Her biri şıklığı ile göz kamaştıran tasarımlar farklı Dorissa evlilik alyans modelleri arayanlar için de ideal bir seçenek sunuyor.

Tek sıra yuvarlak halkalardan oluşan modelleri ince ve zarif yüzükleri kullananlar için doğru seçim olabilir. Kategori içerisinde iki ya da üç sıra şeklinde tasarlanmış olan modeller de yer alıyor.

Her zevke hitap edebilecek Dorissa evlilik alyansı modelleri arasında sarı ve beyaz altının bir arada kullanıldığı modelleri de görebilirsiniz. Siyah ve gri renklerin ön plana çıkarıldığı modeller de seçenekleriniz arasında bulunuyor.

Evlenme teklifinde bulunmadan önce mutlaka uğramanız gereken kategorimiz içerisinden beğendiğiniz modellerin siparişini hemen verebilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...