Dorissa Kolye

Takı modasına yön veren tasarımlarıyla kadınların her daim yakın markajında bulunan Dorissa özellikle

kolye modelleri

ile ön plana çıkıyor. Her biri zarafeti taçlandıracak kadar şık ve kibar bir görünüm sunan Dorissa kolye tasarımlarını kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz.

Sarı altın, beyaz altın ve kırmızı altın kullanılarak hazırlanan modeller arasında iki ya da üç farklı altın renginin bir arada kullanıldığı tasarımlar da yer alıyor.

Tasarımında kullanılan yuvarlak ya da damla kesime sahip olan taşlar sayesinde şık bir görünüm kazanan

Dorissa kolye modelleri

aynı zamanda tüm kıyafetler ile de uyum sağlıyor. Estetik bir duruş için kullanılan taşın kesimine uygun parçalarla ön plana çıkarılan kolye modellerini günlük yaşamda tercih edebilir, en şık kombinlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Zirkon, ametist ve kök zümrüt taşları ile bezenmiş olan modeller ile şıklığınızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Göz alıcı bir ışıltı sunan

kolyeler

sevdikleriniz için de harika bir hediye alternatifi olabilir. Şık aksesuarları sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Dorissa kolye modellerinden dilediğiniz tasarıma Myra Gold garantisi ile sahip olabilirsiniz.
Kapat Devamını Oku...
Dorissa Kolye Dorissa kolye modelleri estetik görünümü ile tüm kıyafetlerle uyum sağlar. Birbirinden zarif dorissa kolye tasarımlarını Myra Gold'da bulabilirsiniz.