x

En Trend Erkek Yüzük Modelleri

19 Ocak 2021
En Trend Erkek Yüzük Modelleri

Aksesuarlar hem erkekler hem de kadınlar için oldukça büyük önem taşımaktadır. Erkek aksesuarlarından biri olan altın yüzükler son yıllarda çok moda olup neredeyse her erkekte bulunmaktadır. Erkekler için özel tasarlanan altın yüzüklerde en trende erkek yüzük modelleri birçok çeşidi ile kullanıcısını bekliyor.

 Son yıllarda erkeklerde yüzük kullanımı oldukça revaçta. Altın, gümüş gibi değerli metaller kullanılarak tasarlanan çeşitli erkek yüzük modelleri çok şık ve oldukça güzel görünmektedir. Her tarza ve her zevke uygun olan erkek altın yüzük modelleri erkeklerin yüzünü güldürüyor. Erkekler genel olarak sadece nişan yüzüğü ya da evlilik yüzüğü takıyorlarken bu algı artık tamamen değişti. Erkeklere göre tasarlanan ve her zevke uygun olan çeşitli erkek yüzük modelleri arasında en trend erkek yüzük modellerini sizler için derledik.

 Figürlü Erkek Yüzük Modeli

 Erkekler kendileri ile özdeşleştirdikleri ya da hoşlarına giden çeşitli figürlere sahip yüzük modellerinden hoşlanmaktadırlar. Genel olarak kartal, aslan gibi güçlü ve karakteristik özellikleri olan hayvan figürleri başta olmak üzere çeşitli figürlerin kullanılması ile tasarlanan yüzük modelleri en trend olan erkek yüzük modelleri arasında yerini alıyor.

 Köşeli Erkek Yüzük Modelleri

 Yüzük denilince akla genel olarak yuvarlak bir halka üzerinde daha oval şekillerin yer aldığı yüzükler gelmektedir. Fakat son dönemlerde kare, dikdörtgen, baklava dilimi gibi çeşitli köşeli yüzük modelleri kullanılmaya başlandı. Köşeli yüzük modelleri erkeklerin en beğendiği yüzük modelleri arasında bulunuyorken aynı zamanda en trend olan erkek yüzük modelleri arasında da bulunuyor.

 Modern ve Spor Erkek Yüzük Modelleri

 Yüzük kullanmayı seven erkekler hem günlük olarak kullanabilecekleri spor olan hem de modern görünüme sahip olan yüzük modellerini fazlasıyla beğeniyorlar. Çok sayıda erkeğin talebi olan spor fakat modern erkek yüzük modelleri en revaçta olan yüzük modellerindendir. Hem şık görünümü hem modern görünümü hem de spor olmasıyla günlük kullanımın yanında şık giyim ile kombinlenebilecek bir modeldir.

 Taşlı Erkek Yüzük Modelleri

 Son dönemlerde erkek yüzük modelleri tasarlanırken büyük taşlar sıklıkla kullanılıyor. Kullanılan taşlar bazen ışıltılı, kristalize beyaz bir taş olurken bazen ise ışıltılı siyah renkli taşlar oluyor. Özellikle siyah renge sahip taşlı yüzük modelleri erkeklerin sıkça tercih ettiği modeller arasında bulunuyor. Taşlı erkek yüzük modelleri ile figürlerin birleştirilmiş olduğu tasarımlar da en ilgi çeken tasarımlar arasında. Taşlı olan erkek yüzük modelleri aynı zamanda daha sade tasarlanabiliyor. Bazen sadece taşın bulunduğu modellerde yüzüğün ana gövdesine oyulmuş çeşitli şekiller ile taçlandırılabiliyor.

 Pırlantalı Erkek Yüzük Modelleri

 Pırlanta bugüne kadar hep kadınlar ile özdeşleşmiş olan bir ürün olsa da erkek aksesuarlarında da sıklıkla kullanılan değerli bir taştır. En trend olan erkek yüzük modelleri arasında bulunan pırlantalı erkek yüzükleri çok geniş model seçeneği ile sunuluyor. Farklı taşlar ile pırlantalardan oluşan şekiller, bir figürün çevresini saran pırlantalar, büyük bir pırlantanın çevresini saran küçük pırlantalar gibi oldukça farklı biçimlerde kullanılan pırlantalı yüzük modelleri çok revaçta. Yüzüğü olduğundan daha şık ve gösterişli hale getiren pırlantalardan tasarlanan erkek yüzük modelleri çok seviliyor.

 Kalem İşlemeli Erkek Yüzük Modelleri

 Kalem işlemeli olan erkek yüzük modelleri prestijli olan beyefendilerin ilgisini çeken ve 2020 yılının en trend olan erkek yüzük modellerinden birisidir. Genel olarak spor tasarıma sahip olan kalem işlemeli erkek yüzük modelleri sade fakat şık olmayı seven erkeklerin gözdesi oluyor. Hem beyaz altın hem de sarı altın kullanılarak çift renkli ya da tek renkli tasarlanan bu yüzük modelleri en dikkat çeken modeller arasında bulunuyor.

 Motifli Erkek Yüzük Modelleri

 Özellikle Osmanlı Hanedanına ait dizilerin meşhur olmasının ardından en çok rağbet gören ve rağbet görmeye devam eden yüzük modellerinden biri de motifli yüzük modelleridir. Erkek kullanıcıların beğenilerine göre tasarlanmış olan motifler gücü, karizmayı ve asaleti temsil ediyorlar. En trend olan erkek yüzük modelleri arasında yerini kaptırmayan motifli yüzük modelleri de geniş tasarım ve model çeşitliliği sunuyor. Her erkeğin kendi zevkine ve tarzına uygun olarak bulabileceği bu yüzük modelleri her erkeğe yakışıyor. Motifler taş detayları, pırlanta detayları ya da figür detayları ile zenginleştirilerek daha şık ve daha zengin görünüm sağlanıyor.
Erkek Altın yüzükler için;    Kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Tavsiye yazı : 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.